Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward: Więcej się to nie powtórzy

Darcy Ward nie wziął udziału w niedzielnej Grand Prix Łotwy w Daugavpils. Przed zawodami Australijczyk został poddany badaniu alkomatem, który wykazał alkohol w organizmie żużlowca.

przeczytaj cały artykuł

S-Adam1973

Witam wszystkich. Nie nam oceniać postawę Warda. Zrobił to co zrobił i poniesie tego konsekwencje. Liczy się to co na torze. I przez ten pryzmat ewentualnie oceniajmy. Dla krytyków jeden cytat ... "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?"... Inaczej mówiąc, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień... Nie znaczy to, że jestem chrześcijańskim fundamentalistą, ale zalecam rozwagę i pokorę bez partykularyzmów ... Pozdrawiam wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
waldzior

sru - kamień rzucony (mam nadzieję że nie trafiłem) . Nie piłem z Wardem, nie podawałem Dudkowi:P :) Jestem bez winy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.