Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Premier League

użytkownik usunął konto

W poprzednim sezonie typera prowadził nasz kolega. Obecnie nie ma "czasu" Biore to na swoje bary. Typujemy w najprostszy mozliwy sposób 1 X 2 Za poprawny typ jeden punkt. W każdej kolejce będę wybierał mecz kolejki (moze nawet dwa) za które będą przyznawane po trzy punkty. Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, (…)

przeczytaj cały artykuł

asia

Burnley - Chelsea ....2
Dopiero dzisiaj zobaczyłam zaproszenie dla synka,ale synek nie rezygnuje ,pomimo straconej kolejki.Podejmuję rękawice...:)
Małe pytanie od synka..czy będzie typer Bundesligi..?:)Proszę o przypominanie na tablicy,bo kompletnie nie wiem o co chodzi,kto i kiedy gra..:) Z góry dziękuje..:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Nie wiem czy w zeszłym roku był, bo dopiero od niedawna zacząłem się bawić w typowanie na SF, ale jeżeli nikt nie byłby zainteresowany żeby taki typer prowadzić, to być może ja zgłoszę się na ochotnika i taki typer tutaj stworzę. Tylko niech się najpierw wypowie ktoś bardziej obyty, czy taki typer już wcześniej był i czy ktoś ma zamiar ewentualnie go kontynuować.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
pablo80

Tak jak Kasyx wspomniał w tamtym sezonie prowadził go Galacticos i już jestem z nim po słowie i dzisiaj ruszamy z nowym sezonem. Jednak nie ma on jakiegoś parcia i być może, może się zrzec jeśl pojawi się chętny. Z drugiej strony zastanów się, bo nie ma typera ligi włoskiej i francuzkiej. Może byś zapełnił jedną z tych luk?
Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Spoczek, na siłkę wam się w paradę mieszał nie będę xD
Poza tym moimi ulubionymi ligami są La Liga, BPL i Bundesliga. Serie A i Ligue 1 śledzę wybiórczo i tylko poczynania najlepszych ekip z tych lig także te typery do prowadzenia ewidentnie nie są dla mnie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.