Wątek dotyczący posta na blogu

Typer wielkoszlemowy - US Open

Pottermaniack

Doskonale znana z blogów piłkarskich zabawa wkracza na tenisowe salony. ;) Zasady sa proste - gra jest otwarta dla każdego chętnego. Typowanie polega na wskazaniu rund, w jakich wybrani tenisiści odpadną w nadchodzącym turnieju singlowym US Open, a od ćwierćfinałów na wskazaniu zawodników, którzy awansują (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
crzyjk

A to moje typy

"Typy" to są tylko pod ciemną latarnią, w ciemnej ulicy i zakazanej dzielnicy.. , a nie na światłych kortach :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
crzyjk

Ja złośliwy? Aleś rypnął jak łysemu grzebyk.. To Ty obrażasz najczystszy ze sportów, biały sport, nazywając jego gwiazdy "Typami"!
Ps. te uwagi należą się głownie gospodarzowi blogu, że zwycięzców zabawy niczemu niewinnych kibiców białego sportu, chce wyzywać od typów..;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

najczystszy ze sportów

Chodzi o czyste ustawianie meczów?
I nikt nie nazwał zawodników "typami", a tylko wynik rywalizacji między nimi. Nie przesadzaj :)

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

No tak, czego można spodziewać się po kibicu "skopanej"? Chiba tylko tego, że wszystkie sporty będzie podejrzewał, o to co tam jest codziennością..;(
Są przecież tak piękne określenia jak "Wielki Szu", "Jasnowidz", "Prorok" itp. i nie ma co trzymać się tych "typów", co się zawsze dwuznacznie kojarzy..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
pablo80

No tak, czego można spodziewać się po kibicu "skopanej

Może tego, że jest kibicem nie tylko "skopanej" i wie co się w sporcie dzieje. Piłka nożna, Tenis, Piłka ręczna, Wyścigi konne czy psów, to najczęściej ustawiane dyscypliny sportowe.

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

Masz szczęście, że nie czyta tego koleżanka Lady Aga M.., bo "Plastuś" miałby coś do Ciebie ;)
Nie twierdzę, że nie ma ustawiania w tenisie, ale nie jest to tak oczywiste jak w innych dziedzinach, a najgłośniejsze w kolarstwie zawodowym. Dlatego tenis nazwałem "najczystszym" sportem, a nie całkowicie czystym..

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

No ja się "Plastusia" nie boję, bo nie troluje tylko prawde napisałem. Myślę, że golf czy snooker są czystrze :)
O boksie wcześniej zamomniałem ;)

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

I wracamy do sedna sprawy, że już wszystkie dziedziny sportu są opanowane przez hazard i dlatego nie cieszy mnie nawet w to zabawa. Zwłaszcza kibiców Legii, ostatnio to mocno dotknęło. I myślę, że jakiś typ z pod ciemnej gwiazdy pewnie doszedł do wniosku, że taniej mu wyjdzie zmiana wyniku przy zielonym stoliku, niż wypłacać wygrane..

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Nikt tu hazardu nie uprawia, chyba że główna nagroda "radość ze zwycięstwa" zostanie opodatkowana.
Nikt nikogo do niczego nie zmusza, a jedynie zaprasza.
Jak na głównego oponenta zabawy dość często tu zaglądasz :)
P.S. Mamy taką gre Multi11, w czasie gry wymyśliliśmy by zrobić zrzutke po 10zł dla zwycięzcy, ale odstąpiliśmy od tego, bo robimy to dla zabawy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.