Wątek dotyczący artykułu

PE Gwardia Opole odpocznie od sparingów

Mecz towarzyski pomiędzy PE Gwardię Opole i Olimpią Piekary Śląskie został odwołany. Ekipie Rafała Kuptela na kolejne sparingowe granie przyjdzie jeszcze poczekać.

przeczytaj cały artykuł

Artur Skórski

Trener daje sobie radę nie dygaj , siedzisz tam w tym Opolu i jesteś niedoinformowany
widzę ,że fachowców teoretyków w Opolu nie brakuje tak samo jak w Płocku
więcej wiary Pozdrawiam i powodzenia ,ja będę kibicował z Płocka trenerom i drużynie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaduOP

Siedzę w tym Opolu i niestety jestem doinformowany i dlatego dygam. Cała nadzieje w trenerze Kuptelu który po powrocie z ME zadba o realizację swoich założeń dot. treningów i taktyki meczowej..A to czy trener Skórski daje radę ? Jemu może się wydaje że daje a jak jest czas pokaże...Co do siania fermentu to mogę powiedzieć tylko jak do tej pory ...a nie mówiłem...wszystko co mówiłem sprawdzało się..niestety...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.