Wątek dotyczący artykułu

Dla młodzieży zrobiłbym wszystko - rozmowa z Janem Ząbikiem, trenerem Unibaksu Toruń

Jan Ząbik świetnie odnajduje się w roli wychowawcy i ciepło wypowiada się o swoich podopiecznych. - To my, trenerzy, odpowiadamy za stan ich wiedzy i umiejętności - podkreśla.

przeczytaj cały artykuł

Gerhard Malberg

Panie Trenerze,jak Stal Torun wystartuje w II lidze to na Stal Torun karnet wykupie.Moze czasem nie dam rady wpasc na mecz ale trudno.Mam dosc zagranicznych gwiazd i emerytowanych gwiazdorow.Dziekuje Panie Trenerze za Pana praca dla torunskiego zuzla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jacektorun

Dokladnie...Ja tez chce zobaczyc zuzel z drugiej strony:) Funduja nam lige,turnieje wszelkiego rodzaj...niby inne a cos je laczy...Wiecznie te same nazwiska:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Netto

Powiem szczerze ,tęsknię za takim żużlem gdzie pieniądze są daleko ,daleko w tle ,mam nadzieję że się doczekamy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Gerhard Malberg

Dokladnie jest Kolego jak mowisz.Chdzilbym na Stal jak kiedys,gadaloby sie o postepach chlopakow,ogladalo ich w czasie rozgrywek,podziwialo zaangazowanie i entuzjazm.Bylby zuzel jak kiedys za starych dobrych czasow.A najpiekniejsze by bylo w tym to ze chlopaki z Torunia scigaliby sie z zawodnikami z Krakowa,Opola czy Pily.Gwiazdory i gwiazdy to zupelnie inny swiat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.