Wątek dotyczący posta na blogu

Typer wielkoszlemowy - US Open

Pottermaniack

Doskonale znana z blogów piłkarskich zabawa wkracza na tenisowe salony. ;) Zasady sa proste - gra jest otwarta dla każdego chętnego. Typowanie polega na wskazaniu rund, w jakich wybrani tenisiści odpadną w nadchodzącym turnieju singlowym US Open, a od ćwierćfinałów na wskazaniu zawodników, którzy awansują (…)

przeczytaj cały artykuł

crzyjk

Przecież już w ubiegłym roku, a może i wcześniej (ten czas tak szybko leci) Tomek tłumaczył w wywiadzie dla PS, że o tym się nie mów, bo nie wypada. Wszystkie tenisistki mają z tym większe, lub mniejsze problemy, ale pisanie czy mówienie o tym na co dzień to już chamstwo, a nie tylko brak kultury..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Lady Aga mistrzynią

A Isiunię widziałam :) Ciekawe, kto jej robił zdjęcie.. Ula? Ula powinna teraz ostro trenować przed meczem z Konjuh a nie wyprzedaże w h&m, Aga ma jeszcze czas więc może poszaleć :P
Nawet skomentowałam jej zdjęcie, takie blade stopki ma. ;D

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

Nigdy, a mogłaby podziękować imiennie za wierne kibicowanie, przecież to tylko niewiele ponad 0,6 miliona kibiców ;) No, chyba że i do mnie kieruje takie teksty jak?:
- Dziekuję Wam bardzo, że jesteście ze mną!! Jesteście the best!!!!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.