Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże do końca w oszczędnościowym składzie? "Nie można naruszać budżetu"

Spadek Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk jest już przesądzony. Trener Piotr Szymko chce, by drużyna do końca sezonu jechała oszczędnościowym składem i liczy, że w przyszłym roku uda się ją wzmocnić.

przeczytaj cały artykuł

tomi

Mroczka
Beśko
Kossakowski
Szymko
Pieszczek
Wittstock
Bieliński
Tylu wychowanków może pojechać więc po co tam Renat? Jak oszczędzać to na całego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomi

Ja również tylko nie miałem już kogo wstawić, bo został Renat, Cypek i młody Szwed. Od każdego z nich po stokroć wolę Krystiana. Tak w ogóle to nie sądzę, żeby szanse dostał Bieliński czy Wittstock skoro na wyjazdach jeździ Cypek, zamiast będącego w parkingu Beśki. Krystian pewnie też chcąc nie chcąc dostanie szansę na pożegnanie się z Wybrzeżem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
taki se nikt

Jestem za i powiem wam szczerze powinni posadzić też Kryche on i tak już nic nie ugra a grzanie ławy może mu pomoże w myśleniu :) a co do wypowiedzi redaktorka ze ma miejsce gwarantowane w innych klubach to nie jest tak niestety ,może w II lidze ale nie wyżej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.