Wątek dotyczący artykułu

Sparingowo: Okazała wygrana MKS Zagłębia Lubin przeciwko zabrzanom

W środę miał miejsce kolejny mecz kontrolny MKS Zagłębia Lubin. Drużyna Miedziowych sparowała z Górnikiem Zabrze, który nie potrafił zatrzymać świetnego Faruka Halilbegovića.

przeczytaj cały artykuł


Fan kieleckiego sportu

Liga w tym roku zapowiada się ciekawie i to nie tylko z powodów czysto sportowych. Mam nadzieje, że Polsat w końcu zacznie poważniej traktować szczypiorniaka w obliczu jakiś nieporozumień ze Związkiem siatkarskim. Poziom sportowy Superligi regularnie się podnosi, ale tą ligę trzeba jeszcze ładnie OPAKOWAĆ, wycisnąć z niej maksimum. Lepszej okazji niż teraz już chyba nie będzie: sportowo: potężna Iskra, silny Płock, Puławy i Zabrze, ciekawe Zagłębie. Marketingowo: do ligi wracają dwa wielkie kluby z dużych miast, czyli Wybrzeże i Śląsk. Nowe hale w Lubinie i Szczecinie. Wszytko idzie ku dobremu, tylko trzeba Superlige jeszcze delikatnie "przypudrować" medialnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Zobaczymy po mistrzostwach siatkarzy, ile prawdy jest w pogłoskach o poważnym zgrzycie między polsatem a środowiskiem siatkówki. Ile by tej prawdy nie było, to jest kolejny moment na wykazanie się przez ZPRP - w takich chwilach trzeba działać, by piłka ręczna zyskała. Bo bez przychylności polsatu (lub innej tv) piłka ręczna nie będzie się rozwijała tak, jak powinna.
A trzeba przyznać, że sezon faktycznie zapowiada się interesująco. Jeszcze nigdy nie było w męskiej lidze takiej infrastruktury - wreszcie odpowiednie obiekty będą w Szczecinie, Lubinie, Gdańsku, Płocku, Kielcach i Kwidzynie a przyzwoite w Mielcu i Głogowie. Już 2/3 ligi grać będzie w godnych obiektach i tylko chyba w Puławach, Zabrzu i Wągrowcu tego będzie brakowało.
Co roku w lidze grają też lepsi zawodnicy, reprezentanci już nie tylko Polski, ale i Czech, Rosji, Chorwacji, Bośni, Serbii, Portugalii, Rumunii i Hiszpanii. Jednocześnie ciągle tych obcokrajowców nie jest na tyle dużo, by nie można było dopingować Polaków (jak bywało w Koszykówce).
A za chwile euro2016 - impreza, na której Polska piłka ręczna może wiele skorzystać.
Oby tylko ZPRP wywarł odpowiednie naciski na Polsat, by tej promocji szczypiorniaka było jak najwięcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.