Wątek dotyczący artykułu

Kiedy Krzysztof Lijewski wróci do gry?

Krzysztof Lijewski wraca do zdrowia po kontuzji pachwiny, trenuje z drużyną, ale nie na pełnych obrotach. Sztab szkoleniowy liczy, że będzie gotowy na mecz LM - pisze serwis kielce.sport.pl.

przeczytaj cały artykuł

VIVE KIELCE

A czy związek nasz szanowny ukarał tego pala..ta, który wtargnął z trybun na boisko w meczu finałowym? Czy sprawa zostanie zamieciona pod dywan? Nie wiem, czy info umknęło mi podczas wakacyjnych wyjazdów czy związek tak się ociąga?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS

Związek Piłki Ręcznej w Polsce
ul. Puławska 300
02-819 Warszawa
tel/fax.: (22) 892 90 11
e-mail: zprp@zprp.org.pl
NIP: 118-07-45-072

Jak będziesz się dopytywać nie zapomnij zaznaczyć że reprezentujesz Vivę Kielce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VIVE KIELCE

Jakie ma znaczenie jakiego klubu jestem kibicem (reprezentantem na pewno żadnego). Chodzi o decyzję, którą zapowiedział sam związek. O przykładną karę dla gościa aby w przyszłości zawodnicy czuli się bezpiecznie na boisku rywala. Zawodnicy Vive i Orlenu i inni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
hbll

Niestety - nasz związek jest strasznie nieudolny. Od zdarzenia mijają 3 miesiące, a tu cisza. Najwyraźniej sprawę zamiata się pod dywan.
Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że zwiazek nie chce karać Wisły wysoką karą (bo wiadomo, że jakiś 1 czy 2 tyś zł to byłaby kolejna kompromitacja) by nie szkodzić Wiśle - klubowi, który jest wizytówką ligi i który potrzebuje pieniędzy.
Ale ten sam związek jest od tego, by te kary wymierzać. Sprawa zostanie zamieciona pod dywan, a niebawem znów będziemy słuchać, że nie ma pieniędzy na godziwe nagrody w finale PP, nie ma pieniędzy na szkolenie młodzieży itd. I oczywiście tych pieniędzy faktycznie nie ma, bo tu gdzie są one do egzekucji nie robi się nic.
Pomijając już kwestie należnej kary za przewinienie, to cała sprawa idzie w kierunku niegospodarności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
cezarWP

Sprawa zostanie zamieciona pod dywan, a niebawem znów będziemy słuchać, że nie ma pieniędzy na godziwe nagrody w finale PP, nie ma pieniędzy na szkolenie młodzieży itd

No chyba nie sugerujesz, że "godziwe nagrody w finale PP" i "szkolenie młodzieży" powinny być finansowane z kar nakładanych na kluby ? Bo w przeciwnym razie od razu zaproponujmy klubom dobrowolną zrzutkę, będą grały o to, co same uzbierają. W sumie nie zdziwiłbym się jakby komuś w ZPRP już taki pomysł do głowy przyszedł :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hbll

Czy powinny czy nie - nie wiem. Ale mogłyby, choć w części.
Nie jestem w stanie zrozumieć, że za wygraną w PP klub dostaje nagrodę w postaci zwrotu kosztów final4.
Nie jestem też w stanie zrozumieć, że nie ma w Polsce pieniędzy na szkolenie młodzieży, bo przede wszystkim na to kluby i zwiazek dostają subwencje, stanowiące spory procent ich budżetów.
Związek ma pieniądze, tylko kieruje je gdzie indziej. A gdyby egzekwował kary jak należy, miałby tych pieniędzy (choćby o kilka czy kilkanaście tyś zł) więcej. Niby niewiele więcej, ale coś z tymi pieniędzmi można zrobić.
I nie miałbym nic przeciwko gdyby kara nałożona na Wisła zasiliła konto któregoś z powyższych celów. Zresztą tak samo nie mam nic przeciwko, gdyby ta kara miała mieć jakiś szczytny charakter celowy.
Natomiast moim zdaniem zamykanie hali to kiepski pomysł. Sport jest dla kibiców i wybryk jednego średnio rozgarniętego człowieka nie może zamykać hali dla 2,3 czy 4 tysiecy innych, którzy w sporej części de facto już kupili nawet bilety na takie mecze (karnety).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Wismar

A złożyłeś już doniesienie na Ziela czy jak mu tam o pobicie twojego kumpla z kakafału?(przypomnę że działo się to przed meczem z Wisłą w HL!) Może lepiej tym byś się zajął?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.