Wątek dotyczący artykułu

Kiedy Krzysztof Lijewski wróci do gry?

Krzysztof Lijewski wraca do zdrowia po kontuzji pachwiny, trenuje z drużyną, ale nie na pełnych obrotach. Sztab szkoleniowy liczy, że będzie gotowy na mecz LM - pisze serwis kielce.sport.pl.

przeczytaj cały artykuł

skejd

Zamykanie hali bo jeden kibic wbiegł na parkiet ? Widzę że niektórzy nieźle odpłynęli. Nie da się upilnować 5500 osób na hali, gdzie nie ma wysokich płotów, wystarczy przeskoczyć barierkę i jest się na płycie. W dodatku sporo ochroniarzy było zajętych w tym czasie rozdzielaniem zawodników i trenerów. Ja tu nie widzę żadnej winy Wisły, bo musieliby chyba otoczyć całe boisko ochroniarzami żeby nikt się nie przedarł. Ostatnio w Warszawie na meczu Realu z Fiorentiną kibic przebiegł przez całe boisko, stał na nim z pół minuty, następnie powolutku zszedł i żaden ochroniarz się nim nie zainteresował. Wbiegnięcie na boisko miało nawet miejsce podczas finału MŚ w Brazylii. Niedawno coś było też na meczu ligowym w Ekstraklasie u nas, nie pamiętam gdzie, na boisko wbiegł golas. I to na stadionach gdzie dostać się z trybun na boisko jest ciężej niż na hali. I wszędzie traktuje się to jako zabawną anegdotę, a tutaj podnoszenie wielkiego larum na kibica, który po kilku sekundach został wyprowadzony, zresztą żadnego zawodnika nawet nie dotknął.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Przekłamujesz rzeczywistość.
Co do zamykania hali - racja, to nonsens.
Ale co do przykładów - człowiek, który wbiegł w meczu Real - Fiorentina zrobił to dla żartu. O ile wiem, w mediach w Hiszpanii jednak opisano to jako skandal. O ile wiem też, za ten "żart" delikwent został ukarany kwotą coś koło 2000 zł i jakimś zakazem stadionowym.
W meczu Wisła - VIVE bandyta wbiegł na boisko z ewidentnym zamiarem (co najmniej) grożenia / wystraszenia zawodnika gości i to nie w meczu towarzyskim, a w finale MP...
O ile różniej maści golasy, przebierańcy wbiegają na stadiony, to niemal zawsze robią to dla żartu, lub by zaistnieć.
Przypadek gościa z Płocka był zupełnie inny - wszyscy dobrze widzieli, że nie wbiegł on pokazać się w tv w koszulce Wisły, nie był też nagi, za to miał wyraźny problem, który zgłaszał do zawodników VIVE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

W meczu Wisła - VIVE bandyta wbiegł na boisko

Radziłbym Ci nie wyzywać kogoś publicznie od bandytów. Jest to z Twojej strony zwyczajne pomówienie.
To tak przy okazji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

"W meczu Wisła - VIVE bandyta wbiegł na boisko z ewidentnym zamiarem (co najmniej) grożenia / wystraszenia zawodnika gości i to nie w meczu towarzyskim, a w finale MP..."
Wypisz wymaluj Talant

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
hbll

Ja Talanta nie bronię - jemu też się kara należała i ją dostał. Czy adekwatną - to już inna historia.
To, co działo się w tamtym finale to był jakiś absurd. Gdyby to byli kibice a nie zawodnicy, to pewnie kilka osób skończyłoby na dołku a następnie może nawet z jakimiś wyrokami w zawieszeni.
Ale ZPRP uznał, że to incydent, chciał jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan i mu się chyba udało. Zresztą nikt się od kar chyba nie odwołuje, więc jak widać kary dla trenerów wszystkich zadowalają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Złoty Bogdan

Ja tu nie widzę żadnej winy Wisły

Ja też nie widzę tu żadnej winy Orlen Wisły, podobnie jak w przypadku braku karetki, braku wizy dla Sego czy szukania wzmocnień na LM wśród zawodników nieuprawnionych do gry, to jakieś zwykłe pomówienia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.