Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia bez ZZ za Nickiego Pedersena? Mikkel Michelsen gotowy do startu

Fogo Unia Leszno ma duży problem przed meczem ze Stalą Gorzów. W tej chwili nie wiadomo, czy Byki będą mogły zastosować ZZ za kontuzjowanego Nickiego Pedersena.

przeczytaj cały artykuł

Tancząca chmura

SLaw uciekaj z tego forum. Blaznisz się tylko. Ciagle o swoich pieniadzach gadasz. Jaki z Ciebie ''bogacz'' ludzie z kasą nie chwalą się tym co mają. Osiągnąłeś dno razem ze swoim kompanem BDG. Zero skromności u Ciebie. Szukasz tu kolegów, ale raczej nie znajdziesz. Udajesz kibica, a na mecze nie chodzisz. Tylko siedzisz na socjalu w Niemczech i rżniesz biznesmena

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
BDG

kabaretem jestes ty i twoje bledy...
ale czego mozna sie spodziewac, skoro skonczyles tylko piec klas podstawowki i to jeszcze za kaczki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

tak, jasne... i nawet nie nauczyli ciebie pisac po polsku... pomyliles sie, chciales napisac, ze rok zrobiles w piec lat...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Sebastian Pia

To taki folklor z Gniezna, który zawsze twierdził do spółki z Amonem, ze Gniezno nie ma długów haha. Chyba pod innym juz nickiem siedzi, by unikać kompromitacji

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Wyraźnie napisałeś SRAJT... otóż Srajt jest uzytkownikiem z Gniezna, który jakiś czas temu usunął konto. Spytaj się innych potwierdzą moje słowa

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

a dla Ciebie Przemuś

Wypraszam sobie. Nie jestem Przemek. Jestem Sebastian. Dlaczego kłamiesz ciągle ? a srajt jest z Gniezna. Oj kolego powinieneś dostać bana za obrażanie użytkowników

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Sebastian Pia

Czemu tak uwazasz ? podaj argumenty... to że z nim rozmawiam, dyskutuje na tematy żużlowe. To oznacza, że jestem głupi ? każdy ma inne zdanie i należy je uszanować. Nie odpisuj synek zbyt cieniutki Jesteś !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.