Wątek dotyczący artykułu

Żużlowa niedziela: Trudna sytuacja Fogo Unii Leszno, Unibax Toruń walczy o przedłużenie nadziei

Na niedzielę zaplanowanych jest jedenaście spotkań we wszystkich polskich ligach żużlowych. Będzie to niezwykle ważna kolejka dla Fogo Unii Leszno i Unibaksu Toruń.

przeczytaj cały artykuł

az090

Ja wiem ze nie bierzesz tego pod uwage ale powiem Ci tak. Ja bardziej ogladam pilke nozna. Kibicuje Lechowi Poznan i teez nigdy nie biore pod uwage innego scenariuszu niz Mistrzostwo Polski ale tylko raz Lech w moim zyciu zdobyl Mistrzostwo Polski. Nie dziwie Ci sie ze wierzysz. Ja tez wierze w mojego Lecha do ostatniej sekundy. Jednak patrzac na to chlodnym okiem nie chce Cie martwic ale dla was to kiepsko wyglada. W przyszlym roku mysle ze pojedziecie w play-offach ale udupilo w tym roku was karne punkty ujemne. Nie chce juz wracac do afery z zeszlego roku ale mysle ze gdyby nie ujemne punkty pojechalibyscie w play-offach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Feluch44

No zbyt dobrze to nie wyglada ale matematycznie szansa jest.jak to wyjdzie sie okaze.dwa lata temu byl cud na jasnej gorze moze i w tym roku tez bedzie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.