Dyskusja

PGG ROW Rybnik Start Gniezno

ŻKS ROW Rybnik - Carbon Start Gniezno
24 sierpnia 2014, 14:00

68 : 22
relacja

Depesz_007

Powiem tak, kulturalnie nie łamiąc netykiety weź się uspokój tor jak tor Woryna, Wieczorek młodzi żużlowcy a świetnie pojechali. Nawet o 18 Gniezno by nie dało rady sorry taki dzień nic na to nie poradzisz i obrażając Pana Mrozka od obciągaczy nic nie zdziałasz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włodek-G-no

Pogoda troszkę popsuła widowisko jednak Gratki dla Rybnika na wygrana nie liczyłem jednak na bonus liczyłem ostatnie biegi było widać już walke po obu stronach tor równy dla wszystkich i niema czym sie tłumaczyć torba i tyle a jak już słucham w tv że w Gnieźnie są problemy z kasą to mnie śmiech ogarnia jest prokurent z sądu wszędzie chwala że start wychodzi na prosta a tu porażka i zaraz niema kasy lol Grzesiu weź stoperan bo popuścisz

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Korepetycjemgr Mgr

Dla ciebie?? A kim ty jesteś? Pokazał Vadim jak jeździ na normalnym torze. Byłoby zupełnie inaczej. Gdyby taki wynik był po 18 - pogratulowałbym pierwszy. Dziadostwo nazywam po imieniu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.