Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów 45:45 (wynik)

Po kapitalnym widowisku w Lesznie osłabiona Fogo Unia wyszarpała jeden ligowy punkt na wagę awansu do fazy play-off! Bohaterem miejscowych został Grzegorz Zengota.

przeczytaj cały artykuł

bydziaj

Byki mają bycze jaja i bez względu ,czy KK troszkę im dopomógł to nadal te jaja mają ogromne !!! :))) Szkoda ,że Skóra w 14 puścił Michelsena zamiast Musielaka ! A Apator przegrywając w Gorzowie ,Tarnowie,ZG .... Lesznie i .......Gdańsku sam pozbawił się finałów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Immobile

A Apator przegrywając w Gorzowie ,Tarnowie,ZG .... Lesznie i .......Gdańsku sam pozbawił się finałów

A teraz napisz gdzie i ile Unia przegrywała dla rownowagi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Niee

Co ważne się koleś przejmujesz 80% jest na browarze a jutro wszyscy idą do pracy i mają w du... jakiś żużel a ty bd beczeć bo jesteś studentem nie wiesz gdzie tyłek wsadzić

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

Patrzę na tabelę i widzę :
4. Unia Leszno - 16
5. Unibax Toruń - 12
i po co mam się zagłębiać w szczegóły ? podałem wasze wyjazdowe przegrane jako przyczynę nie wejścia do PO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
bydziaj

Czyli w kwietniu ! i bardzo dobrze , pokażcie wtedy ,że jeteście godni w 2015 play offów ! Dla poprawienia tobie humoru zaznaczę ,że nie będzie waszych katów z Gdańska ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
bydziaj

Najsłabsza ? pierwsza kolejka pokazała ,że są mega silna ekipą nie do przejścia przez głównego kandydata do złota ! Jak można było przegrać ten mecz ? jak ??? kto go sprzedał , a kto kupił ? Chomski od .. Chomskiego ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Big Lebowski

To dla mnie za trudne. Trzeba by zatrudnic Antka Macierewicza. Ten na pewno wykrył by ten spisek. Dzisiaj Piotruś, nasz żużelek sięgnął tego samego dna co piłka kopana. Mimo, że mam satysfakcję, że na nosie zagrano palcami bogatemu (w)ujowi to gorzała już mi tak fajnie jak bywało, nie smakuje. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bydziaj

Podobnie to odbieram , zresztą po meczu w ZG juz było "dużo wiadomo" jak to rozegrają ! Mam tylko dwie uwagi ... Unia jest bardzo charakterną ekipą i żadna choćby delikatna pomoc (KK) mojej opinii nie zmieni i druga Unibax sam sobie odebrał udział w Po , przegrywając frajersko mecze i każda spółdzielnia mogłaby ich w "gaśnice" pocałować przy dwóch więcej wygranych na wyjeździe

| Odpowiedz
blokuj
Immobile

I co nadal twierdzisz,ze nie ma mowy o społdzielni Dominiku?Aha i dla Twojej informacja roznica na torze, wynosi juz 4 pkt i moze co najwyzej jeszcze wzrosniac.

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

Wojtek, przestań już, miej godność. Spapraliście wynik w Gdańsku i basta. Trzeba było tam wygrać i żaden "wałek" nikomu nic by nie dał. Sorry kolego, ale teraz bicie piany nie ma sensu. I tak jak bodajże Stercel napisał...kiedyś tez "podłożyliście" się Wrockowi, więc nikt święty tutaj nie jest. że będą różne dziwne rzeczy działy się na torach, było pewne od początku ligi. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wrócą stare tłumole i wróci jakakolwiek normalność w lidze ( nie będzie żadnych dziwnych -8 itp).

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Piotruś. Jeśli moge to przy swoich imieninach pozwól, że walnę Twoje zdrowie. Z reszta chciałbym pozdrowic i wychylic kielicha za wszystkich, którzy mnie znają. Niezależnie czy lubią, szanują czy też są obojętni. Wasze mili, drodzy ,kochani zdrowie! Za Twoim pośrednictwem przyjacielu. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

A to wszystkiego naj w tak radosnym dniu (imieniny , a nie zakończenie marzeń Unibaxu!) to zdrówko ! ja jestem troszkę przepity i raczej mogę podnieść kielich z miętową herbatką :)

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

To bier chłopie. Dziś to nawet Bierre chłopaku. Dzięki Stary! A tak jak za danych lat: Unia! Le-szno!!! Fajno było. Młodzi nie pamiętają. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Pamiętam. "Se kunia". Ale ganiali nas gdzieś po jakiejś jednostce wojskowej. Dłużni nie byliśmy. Na miescie(miejscowości) odparlismy dwa ataki. Idiotyzm z dzisiejszego punktu widzenia totalny. Morduchno Ty moja. Ale fajno było bo młodzi i głupi byliśmy. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HDZapora

żużelek sięgnął tego samego dna co piłka

Nie da się tego ukryć. Teoretycznie można by zacząć zastanawiać się , kto do tego stanu rzeczy najbardziej się przyłożył, ale ta licytacja znowu zmieniłaby się w kolejną jatkę. Teraz nastąpi albo samooczyszczenie, albo nasz ligowy żużel będzie brnął ku przepaści

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
bolo8333

dzieciaku porównaj to na poziomie składów kto zrobił lepszą robotę i kasy wydanej oczywiście ;DDDDD du....y daliście i tyle.przecież u nas są zawodnicy na poziomie 1 ligi ;DDDD

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.