Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów 45:45 (wynik)

Po kapitalnym widowisku w Lesznie osłabiona Fogo Unia wyszarpała jeden ligowy punkt na wagę awansu do fazy play-off! Bohaterem miejscowych został Grzegorz Zengota.

przeczytaj cały artykuł


News

Jestem, a raczej byłem kibicem żużla, bo to co ostatnio widziałem to nie sport , tylko jakaś padaka.Jeśli Stal z osłabioną Unią jeżdzi w ten sposób ,to co Oni robią w PO, to jest tragedia nie drużyna, oprócz Nielsa , KK i bartka nie ma kto jeżdzić. Nie wierzę jednak w ten spadek formy, mecze ostatnie w zielonej i dzisiejszy w lesznie, to szczyt wszystkiego . Jestem kibicem żużla od 30-tu lat, i nikt nie zrobi ze mnie idioty że dzisiejszy mecz nie był ustawiony, i to nie ostatni bieg ale cały mecz. Na koniec -nie jesteście nic lepsi od Unibaxu- jesteście takimi samymi oszustami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A.Blacki

Jestem z Torunia i Panu poleję :)
Przyganiały kociołki garnkom ;)
A tak humorystycznie: niby moi są specami od akcji poKryjomu, ale co jak co, me chłopy jawnie wyjechali i to była decyzja raczej spontaniczna, a ten cyrk trwał już od meczu w ZG-L - aż do dziś....i kto tutaj poKryjomu xD się uczą, a tak mówili.
Pozdrawiam i dobrej nocy życzę. Miejmy nadzieję że będzie lepiej ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.