Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Śleszyński: Nie chcieliśmy zmarnować pieniędzy

Włókniarz zabrał do Zielonej Góry aż czterech juniorów i zdobył tam zaledwie dwadzieścia jeden punktów. - Pojechanie w innym składzie niż rezerwowy byłoby nierozsądne - ocenił Dariusz Śleszyński.

przeczytaj cały artykuł

netoperek

A jeszcze niedawno trener Cieślak przekonywał tarnowskich zawodników że warto zaryzykować i mimo trudnej sytuacji pozostać w tym klubie choć sam przyznawał iż przyszłość jest wielką niewiadomą. Dziś jesteście z tarczą (dzięki spółkom z udz.SP) ale jutro możecie być na tarczy bo ktoś w końcu ukróci tą pseudo reklamę a w zasadzie czerpanie z publicznych pieniędzy. Co wtedy napiszesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz UT

Mamy sponsora który założył ten klub i daje na niego od 1957 roku a co do Tauronu nasi byli działacze nakłonili ich do sponsoringu nikt nie broni waszym znaleźć takich sponsorów także nie jęcz twój klub zrobił sobie kpiny z ekstraligi Jaskółki w sezonie 2008 jeździły za realną kasę a nie za wirtualne i ty nie będziesz decydował na co chce dać Grupa Azoty i Tauron swoje środki trzeba było na lekcjach z ekonomii uważać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Jaskółki w sezonie 2008 jeździły za realną kasę a nie za wirtualne

Tak, tak oczywiście - Ułamek i Kasprzak zapewne również jeździli za tą "realną" kasę a potem w formie wdzięczności zamiast zaległych pieniędzy nałożono na nich 4 bańki kary. Co do Waszych sponsorów już wielokrotnie się wypowiadałem i nie mam zamiaru czynić tego ponownie. Powtórzę tylko że kiedyś w końcu ktoś przerwie (na niwie społecznego niezadowolenia) tą patologię. Jeden z Twoich krajanów także się upierał że Azoty to Wasza własność i na nic się zdały me tłumaczenia o kontrolnym pakiecie państwa wobec zakusów podkupienia przez Rosjan i monopolu na rynku chemicznym. Kiedy w mediach później pisano u tym zagrożeniu... i tyle go widziałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Łukasz UT

Zabolało cię prawda że napisało się że Częstochowa zrobiła sobie hece z ekstraligi przecież to prawda natomiast ty masz wiecznie jakieś żale że Grupa Azoty i Tauron daję kasę musisz z tym żyć zawistny polaczku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
netoperek

Nie obrażaj nacji z której się wywodzisz! To co ty robisz to naśladownictwo nieżyczliwych nam nacji które w ten sposób wyrażają pogardę dla Polaków! Zastanów się zanim palniesz ponownie głupotę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Łukasz UT

Nasi ówcześni prezesi okazali się złodziejami ale Ułamek i Kasprzak swoją kasę otrzymali a nasz klub nie jeździł składem juniorskim na mecze co do Azotów są to zakłady w Tarnowie które mają prawo wspierać lokalny klub a twoja wiedza na temat tego zakładu jest zerowa doucz się a potem pisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Herbi

netoperek ma krótką pamięć Marian zadłużył Włókniarza żyło się ponad stan teraz płacz i pretensje tudzież frustracje.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Herbi

Typowy z ciebie wąsaty polaczek pretensje do drugiego on ma a ja nie i gadaj tu z typem na podwórko to posprzątajcie u siebie bo jest co.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Herbi

Białe skarpety i sandały również a w niedzielę modlitwa w Kościółku i seks po bożemu przy zgaszonym świetle.

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

A skąd wiesz że w jakiejś perspektywie czasowej sytuacja Włókniarza nie ulegnie poprawie? Czy ja w przeszłości żądałem wyrugowania Was z EE?

| Odpowiedz
blokuj
zks tauronek

zawodnicy kasę dostali z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Zobaczymy jak wy swoje długi spłacicie skoro jeszcze za ubiegły sezon wisicie zawodnikom sporo grosza

| Odpowiedz
blokuj
jeremi

i ty nie będziesz decydował na co chce dać Grupa Azoty i Tauron swoje środki

Czas najwyższy aby ci, z których opłat utrzymują się te SPÓŁKI SKARBU PAŃSTWA mogli powiedzieć na co chcą aby poszły ICH pieniądze.
SSP należy do wszystkich Polaków, również tych z Białegostoku, zapytaj ich czy chcą aby Grupa Azoty czy Tauron dawały na konkretny klub żużlowy. Na reprezentację polski - jak najbardziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Łukasz UT

Poczytaj na jakiej zasadzie oni dają pieniądze i szczekaj bo jesteś następnym niedouczonym użytkownikiem który próbuje się wymądrzać a tym temacie a jesteś zielony na grupę Azoty to ty pachołku nie dajesz nic na Tauron także oni mogą sobie na reklamę na co chcą.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Herbi

Azoty zakład chemiczny w Tarnowie założony przez byłego prezydenta Mościckiego,to chyba zrozumiałe że Unię sponsorują,chyba że mają ciebie zapytać o zgodę wąsaty katolku.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kaytek

Jestem Polakiem i się tego nie wstydzę. Ty za to używasz obelgi, którą stosowali zaborcy by poniżać Polaków, drwiąc z ich narodowości. To tylko pokazuje co z Ciebie za człowiek. I G mnie obchodzi kto w tej dyskusji ma rację. Zachowujesz się w sposób urągający Polakowi. Jedyne usprawiedliwienie dla Ciebie to fakt, że możesz być zwykłym niedouczonym człowieczkiem, który nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze.

| Odpowiedz
blokuj
ali

Wyprowadz sie jeżeli ten Naród ci nie pasi ! Ja osobiście chcę tu mieszkać . Mam dwa obywatelstwa i zawsze korzystam z polskiego . No chyba że bywam w stanach ... Tam naród inny niż polski jest szanowany ! Myślę koleś że trochę się zapędziłeś . Zawistni i żli są pilitycy a kibice mogą sobie podyskutować !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
jeremi

Wszystkich boli ten Tarnów,są wyniki

Mylisz się, jest wielu w Polsce, którzy cieszą się z wyników tarnowskiej drużyny ale Ty nie potrafisz przyjąć, że ktoś inny może mieć inne zdanie. Jesteś po prostu żałosny.

| Odpowiedz
blokuj
Herbi

Żałosne są wpisy pacanów też mogę mieć pretensje że warszawka wspiera Zieloną mają prezesa co potrafi im załatwić sponsora i co mam mieć oto pretensje.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.