Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Mistrz pokazał klasę! Liverpool bez szans na Etihad Stadium!

Manchester City demonstruje kapitalną formę na początku sezonu. Mistrz Anglii odniósł drugie zwycięstwo, tym razem nie dając szans Liverpoolowi! Goście polegli dość gładko, bo popełniali proste błędy.

przeczytaj cały artykuł

Andre.

dno totalne. mam tylko nadzieję, że Brendan w końcu zrozumie, że z Miniole w bramce to my ligi nie wygramy. paradoksalnie ten mecz może nam tylko pomóc. za tydzień Lovren ma ostatnią szansę żeby mnie przekonać. jak na razie to gra gorzej niż Agger.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andre.

jak już So'ton wykupowaliśmy, to mogliśmy od razu Borubara wziąć. Simon dzisiaj mnie tylko utwierdził w przekonaniu, że to przeciętniak..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andre.

niesamowite. uważam, że mamy dwóch lepszych ŚO niż Lovren i Skrtel, ale obaj nie grają. i o ile brak Aggera można zrozumieć, bo szklanka, bo "nie pasuje" (przynajmniej jakiś argument), tak czemu Sakho nie gra to wie tylko BR. słyszałem ostatnio, że Sakho nie był transferem BR i nie jest lubiany przez menago. stąd tylko ławka..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Andre.

idź sobie stąd i mnie nie denerwuj. dla Ciebie mogę być i Łopatorem. trudno, nie każdy daje radę z myśleniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.