Wątek dotyczący posta na blogu

Świetna inauguracja! Podsumowanie 1. kolejki Bundesligi 2014/15

EneMene

Pierwsza kolejka Bundesligi już za nami i już właśnie pierwsza seria spotkań sezonu 2014/15 dała nam jasno do zrozumienia, że nie będziemy się nudzić oglądając kolejny sezon najlepszej niemieckiej ligi. Oglądaliśmy wiele ofensywnej gry, dużo niespodzianek i sytuacje, które już zapisały się w historii (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Jest akurat i dobrze się to czyta. Mecz Bayernu był doskonałym widowiskiem. Ciekawe czy Klich to już tak na stałe wyląduje na trybunach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Bardzo fajne. Prawdziwy z ciebie fanatyk Bundesligi. Szkoda słabego początku Borussii, po Superpucharze Niemiec liczyłem na więcej z ich strony. Jednak drugi sezon z rzędu pokazuje, że taki mecz o Superpuchar nie znaczy zupełnie nic. Mam nadzieję że piłkarze BvB szybko otrząsną się z letargu żeby już przed nowym rokiem, praktycznie nie oddali bez walki tytułu mistrzowskiemu Bayernowi.
Jeżeli chodzi o mecz Bayernu z Wilkami, to przeciętny występ Lewego, co-najmniej 1 gola jak nie 2 powinien zdobyć. gdyby nie to niewyobrażalne pudło Malandy, to nie wiadomo czy Lewy nie zostałby najgorszym zawodnikiem spotkania. Przynajmniej w moim odczuciu tak by było.
Po drugie bardzo szkoda mi Klicha, dlaczego Wolfsburg z powrotem zabrał go do siebie, a nie ma go nawet w meczowej 18. W Holandii był podstawowym zawodnikiem swojej drużyny. Wraca do Niemiec i znowu takie coś... Może powinien odejść jeszcze w tym okienku? Myślę że powinien poważnie to przemyśleć. W takim klubie jak Ajax znalazłby pewnie swoje miejsce i mógłby nawet wystąpić w rozgrywkach LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.