Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: Znamy podział na grupy! Deja vu wielu ekip, będą też hity!

W czwartek podczas gali w Monako rozlosowano grupy Ligi Mistrzów. Czeka nas mnóstwo powtórek z poprzednich edycji, a także kilka hitów!

przeczytaj cały artykuł

Immobile

Ty się lepiej martw o Arsenal ,bo z grupy możecie nie wyjść.Moreno to bardzo dobry obrońca,jeden błąd kariery mu nie przekreśli.Oby tylko Jonhson nie grał.Poza tym Real w obronie też nie jest wybitny i na Anfield to udowodnimy.Ps.Ile to razy Arsenal wygrał LM?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Genn

porownujesz srodkowych obroncow z bocznymi? poza tym, koscielny i chambers wciagaja dupa srodkowych obroncow liverpoolu, chambers nie popelnil zadnego powaznego bledu dotychczas. a arsenal city skopal dupe 3:0.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Immobile

poza tym, koscielny i chambers wciagaja dupa srodkowych obroncow liverpoolu, chambers nie popelnil zadnego powaznego bledu dotychczas. a arsenal city skopal dupe 3:0.

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAH.Widać było w meczu z Evertonem hahahahahahahahahahahahahha.Moc Koscielnego i reszty obrony AFC widziałem na Anfield,Stamford i Etihad.17 bramek w 3 mecze hhahahahah xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Genn

gdybys ogladal mecz widzialbys, ze dwie bramki byly dzielem bledu artety ;) lepiej martw sie o obrone liverpoolu, bo city wjezdzalo w nia jak w maslo i krecili sie jak wiatraki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Genn

poki co to was rozniesli, i to w waszym najlepszym skladzie. robili z wami co chcieli, tak jak my z nimi na wembley. a my gralismy z sanogo na napadzie, chambersem 20 LETNIM! na srodku obrony ktory gral jak profesor i bez niemcow. oni grali na napadzie z joveticem ktory robil z wami co chcial.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Immobile

Wy cudem uratowaliście remis na Goodison,więc co będzie na Etihad?Zejdz na ziemie.Robił co chciał to powiem po meczu na Anfield z Wami o naszym ataku .Zejdz na ziemie.

| Odpowiedz
blokuj
Nowik

Twoj L pool to taki sam sredni poziom jak Arsenal. Czym ty się chełpisz? W maju zniknie Ci ten uśmieszek z twarzy

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Nowik

Potrafisz jedynie minusowac i nasmiewać sie z innych, ty jestes studentem historii? Powinno być Ci wstyd. Nie akceptujesz innego zdania od swojego, szkoda słów! ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Immobile

Swoje zdanie też ma swoje granice.Kurs Ci zwrócił uwagę.Bredzisz po raz kolejny.Jak napiszę,że Real jest słabszy od Malmoe to też będzie moje zdanie i nikt nie zwróci mi uwagi?

| Odpowiedz
blokuj
Nowik

Jako historyk powinno Ci zalezec na ustalaniu pewnych faktów ale ty wszystkie rzeczy bierzesz tylko pod siebie i interpretujesz je na własną korzyść. Nie wiem gdzie się tego nauczyłeś, bo chyba nie na studiach.

| Odpowiedz
blokuj
Immobile

Jako historyk powinno Ci zalezec na ustalaniu pewnych faktów ale ty wszystkie rzeczy bierzesz tylko pod siebie i interpretujesz je na własną korzyść.

Tak jak każdy.Proste.

| Odpowiedz
blokuj
mks89

Właśnie nie każdy. Bardzo cenię profesora Andrzeja Friszke, który imponuje nie tylko wiedzą , ale też rozsądkiem i bezstronnością. Podobaja mi się jego wyważone opinie. Mimo że bardzo Cię szanuję to Twoja stronniczość czasem razi.

| Odpowiedz
blokuj
Genn

akurat remis na goodison to nie jest zaden powod do wstydu. sam wiesz jak ciezko tam sie gra, wiec nie pierdziel glupot. i tobie tez radze zejscie na ziemie, bo odkad LFC zaczelo dobrze grac piszesz takie bzdury ze sie tego czytac nie da. wypelzles z jaskini po dobrym sezonie liverpoolu i juz liverpool we wszystkim najlepszy, a jak dostanie becki to nic sie nie stalo, zawsze jakas wymowke znajdziesz.

| Odpowiedz
blokuj
Immobile

To co na Etihad nie gra się trudno???Ja piszę bzdury,a Ty?Napisałeś ,ze Arsenal ma najlepszą pomoc w Anglii.Gdzie była ta pomoc na Goodison?Daliscie się zdominowac.Lallana podobno nie ma kondycji i schodzi koło 60 min zawsze,co kasyx raz dwa obalił statystykami.Ja wypełzłem z jaskini?Zawsze tu komentowałem ,nawet jak przegrywalismy u siebie z WBa i byliśmy w strefie spadkowej 2 lata temu.To Wam palemka odbiła ,bo papcio fartem wygrał FA CUp.Wielki Arsenal hahaha.0000.Tyle razy wygraliście Lm.Amen.

| Odpowiedz
blokuj
Genn

bedziesz sie ciagle powtarzal o tego lallane? ja napisalem raz, wiecej nie bede powtarzal, a ty ciagle do tego wracasz bo po prostu brakuje juz ci argumentow i nie wiesz co napisac. podtrzymuje to o najlepszej pomocy w anglii, a dalismy sie zdominowac bo po prostu everton byl lepszy, gral u siebie gdzie zawsze im sie wiedzie swietnie, a poza tym udalo sie odrobic 2 gole dzieki tej pomocy wlasnie. widze dalej argumenty o historii ci sie wlaczaja, hehe. kibice liverpoolu nie wiedza co napisac, to albo bronia sie historia, albo zmieniaja temat, albo wymyslaja jakies marne wymowki. KONIEC DYSKUSJI PANIE APATOR FAN, bo nie potrafisz dyskutowac na dany temat i co chwile go zmieniasz gdy nie wiesz co odpisac. PIS.

| Odpowiedz
blokuj
Immobile

Ja mam mnóstwo argumentów,a tekst o najlepszej pomocy wyśmieją także fani Chelsea czy City.Historia??Aktualnie jesteśmy wicemistrzem Anglii i gramy w LM ,więc o co Ci chodzi?

| Odpowiedz
blokuj
Genn

o to, ze gdy dyskutujemy na okreslony temat, ty wyjezdzasz z historia 10 lat wstecz albo i dalej. nie ma to nic do rzeczy aktualnie, wiec dalsze wypominanie tego nie ma najmniejszego sensu. zrozum to w koncu.

| Odpowiedz
blokuj
Genn

czym? napisaniem ze boczni obroncy nie dadza sobie rady z ronaldo i balem? to chyba jest oczywiste, ale ty nie chcesz tego przyjac do wiadomosci i od razu zmieniles temat na bardziej wygodny tobie, wiec co to za dyskusja ;)

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Trzy razy zeby lepiej zrozumial :) (zarcik)
Komorka szaleje, chyba poprostu sie ze mna zgadza :D
Sorry, ze tu ale tamten koment mi uciekl :)

| Odpowiedz
blokuj
BBC

Zapomnij o wyjsciu z grupy im szybciej sie z tym pogodzisz ,tym lepiej dla ciebie kolego. REAL i BASEL ładnie dojedzie ten twój Liverpool...hehehe

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

A dlaczego nie Ludogorec i Basel? :)
Bułgarzy jak się zaczną przemieszczać to nikt nie będzie wiedział kto na jakiej pozycji tam gra :D

| Odpowiedz
blokuj
BBC

Myślisz że Ludogorec jest wstanie zagrozić komuś w tej grupie ? ciekawe sie mecze szykują na jesień :)

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Zawsze może komuś sensacyjnie punkty wyrwać. Wiesz, to jest jednak drużyna budowana za sporą kase jak na Bułgarie. Raczej nie poszaleje na tyle by awansować, ale zawsze na jakiś remis ich stać. W tamtym sezonie wyrzuciła z LE Lazio i PSV, więc napewno nie można lekceważyć.
Ciekawe czy Platini użył ciepłych kulek by pokazać środkowy palec Putinowi i CSKA? :)

| Odpowiedz
blokuj
BBC

No zobaczymy ...w sumie już nie takie niespodzianki były w LM że drużyna skazana na pożarcie wyrywała punkty faworytom. Dla mnie Ruscy to powinni mieć w ogóle odebrany Mundial 2018 za to co odpier* na Ukrainie ale chyba to jest mało prawdopodobne. Mam nadzieje że CSKA dostanie solidne lanie od Bayernu i City !!! NA ZŁOŚĆ PUTINOWI JEDZMY JABŁKA !!! xD

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.