Wątek dotyczący artykułu

Konrad Wysocki nowym zawodnikiem Anwilu!

Było blisko kilka tygodni temu, ale wówczas na przeszkodzie stanęły względy finansowe. Teraz jednak obie strony doszły do porozumienia i Konrad Wysocki stał się graczem Anwilu Włocławek.

przeczytaj cały artykuł

fanatyk75

We Włocławku znowu robią wirtualny budżet a na koniec niestety się wszystko posypię!Zamiast grac na kredyt więcej realizmu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
luksin

nikt we wloclawku nie robi wirtualnego budzetu ale poprostu tanie zakupy(krajniewski ,surmacz ,raczynski ) oraz bardzo korzystna cena za simona ktory gra za mniejsze pieniadze niz w jeziorze;) pozwolily na kontrakt wysockiego... anwil ma na ta chwile stabilna sytuacje finansowa bo anwil SA przedluzyl o kolejny rok umowe a mniejsi sponsorzy tacy jak kasztelan czy lewiatan nadal sa z anwilem... sa tez inni sponsorzy wiec anwil moze nie ma wielu milionow zl ale napewno nie gra na kredyt...pamietajmy tez ze wysocki nie gral rewelacji w niemczech i napewno anwil mogl liczyc na pewne zmniejszenie oczekiwan :)...dodatkowo uwzglednijmy renegocjacje kontraktu pamuly i juz wszystko jasne... anwil wloclawek nie jest napewno krezusem w plk ale na ta chwile zakupy sa robione z glowa i kazda zlotowka jest pewnie 1000000 ogladana z kazdej strony :)...pisze nie liczac na zrozumienie bo widzac twoje wpisy jestem praktycznie pewien ze jestes wezowatym ale nie mam 100% pewnosci wiec narazie traktuje cie jak kazdego innego forumowicza... anwil nie jest juz tak bogaty jak kiedys, moze nie graja juz tak znani zawodnicy ale nadal jest to marka w plk i jest to klub ktory moze cos jeszcze osiagnac...ja jestem dumny z tego ze jestem kibicem anwilu;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.