Wątek dotyczący artykułu

Nie może uwierzyć w wygraną. Bartosz Zmarzlik: Nie ogarniam tego

Niesamowitym zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończyły się zawody Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland. Junior Stali Gorzów nie mógł uwierzyć w to, co się stało.

przeczytaj cały artykuł

KAPSEL KSSG

Byłem na stadionie , rozmawiałem z kibicami Pool Pirates którzy siedzieli obok mnie :) Mówili że przyjeżdzają do Gorzowa od 3 lat i uważają że to jest najlepsze SGP , organizacja i kibice :)
Bartek tak trzymaj !!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
makey

Tylko pytanie od czego bardziej -od oklaskiwania Bartka i Krzyśka ,czy od dogadywania się na migi z kibicami Poole:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moskal

A dowcip sezonu opowiedział wczoraj Komar stwierdzając na antenie , ze za plecami stoi "najpiekniejszy stadion żuzlowy świata" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
AntyDódeg

No własnie. Telebim(!) to macie śmieszny. Tak samo widoczność, i strefe vip. Ciasnota okropna, nawet picia nie ma gdzie postawić:) Jak za 100 baniek to za mało. Stal budowała za 40. Do tego dojdzie rozsuwany dach (nie ten co wasz) i w przyszłości zostanie przebudowany park maszyn.

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

Telebimy to macie śmieszne.

Bzdury piszesz "kamery wyłączone ,więc ci odpowiem" ;)
Telebim mamy jeden,taki jak wasz,tylko że jeden ,i pierdół więcej nie wypisuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MarkoS

Ogarnij się z tymi peanami. Jak można porównywać nowoczesny, od podstaw wybudowany stadion do obiektu, gdzie górną trybunę dobudowano do wału ziemnego na którym wcześniej były trybuny. I jeszcze rząd "gustownych" toitoi na rzekomo "nowym" stadionie jako największa pomyłka. Nie dziwne, że za 40 baniek się udało, tak jak stadion w Gorzowie udaje nowy i nowoczesny. Chyba największy nacisk był na wygodne vip-loże. Zawarciańska szlachta, nie mająca kanalizacji, może siurać do toitoi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
AntyDódeg

haha. Co ty człowieku piszesz? Te Toitoie to porażka tak, ale ty nie wiesz, że są toalety budowane, jak tak to lubisz " od podstaw". Poczekamy na dach i się skonczy wychwalanie MotioAjeny pod niebiosa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
AntyDódeg

Wszyscy. Byłem zobaczyłem. I jak na te 100mln to MA słabo. Za mała poprostu(chociaż dla Unibaxu starczy, więcej nigdy nie przyciągną). Fajny dach. aa co do dachu. Pisałem, ze Stalą, to dowiedziałem się, że można zamontowac ROZSUWANY dach na Jancarzu. Tylko potrzeba pięniedzy, a stadion jest w posiadaniu miasta.

| Odpowiedz
blokuj
Weintraub

Za mała?
Pojemność stadionu:
Gorzów- 17 tysięcy-15 tysięcy siedzących.
Toruń- 17,5 tysiąca - 15,5 tysiąca siedzących
Faktycznie, na Gorzów tyle wystarczy.

| Odpowiedz
blokuj
wyan

Tak Cię czytam i dochodzę do wniosku,że po wczorajszym soku pomidorowym,coś Ci pozostało i trzyma do dzisiaj.

| Odpowiedz
blokuj
Weintraub

No to na stronie klubu podają nieprawdziwe info:) Ciekawe z czym jeszcze robią was w balona? Może z tym, że sytuacja klubu jest stabilna?
Faktycznie. Tyle kasy wydane na MA, a nawet Toi-Toi'ów nie mamy...
Jutro składam petycję do Prezydenta miasta, aby w trybie natychmiastowym zakupił ToiToie, w liczbie co najmniej 1000 sztuk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
KrUlSztrzelecz

Nie wiem czy wiesz, ale na stadionie Stali jest 10 toitoi w miejscu gdzie w przyszłosci także będą toalety. Po drugiej stronie stadionu są normalne toalety.

| Odpowiedz
blokuj
Weintraub

Ale są tam prawda? I kiedyś, już niedługo będą najpiękniejsze toalety na świecie. Lepsze niż w Toruniu, Zielonej Górze. Wszystko macie lepsze, większe... Kibiców, stadion, ratusz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Stercel

Nie po drugiej stronie stadionu tylko na wysokości pierwszego łuku, są ekskluzywne toalety, w których co niektórzy się tu udzielający nie potrafiliby się odnaleźć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
karlosStal

byłem na MA, niby fajny nowoczesny stadion, ładny, dach ... ale czegos brakuje, nie ma atmosfery, zawodnicy daleko, beton widac wszedzie ... Jancarz ma to COŚ :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
17 WBZ

Macie problemy dziwne,jedni i drudzy moga sie cieszyc ze maja zajefajne stadiony gdzie inni kibice z innych osrodkow moga tylko marzyc na ten czas i nie ma co tu wyszukiwac kto co ma lub nie

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Ale atmosfera to nie wina stadionu. Raczej w projektach nie było założeń co do atmosfery.
Zawodnicy daleko? No jak się siedzi na drugim łuku a oni jadą na pierwszym łuku to faktycznie takie wrażenie można odnieść.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.