Wątek dotyczący artykułu

EuroTournoi: Osłabione Vive odjechało po przerwie Niedźwiedziom, 3. miejsce dla kielczan

Szczypiorniści Vive Targów Kielce pokonali Chekhovskie Medvedi 36:31 w ostatnim meczu podczas turnieju EuroTournoi. Podopieczni Talanta Dujszebajewa zakończyli zmagania w Strasburgu na 3. miejscu.

przeczytaj cały artykuł

Fan kieleckiego sportu

Maxi - co ty bełkoczesz? Przecież Wisła zgrywa się już z 6 lat i do tej pory jej się nie udało... Na co ty liczysz? Że Racotea z Daszkiem zabiorą mistrzostwo Iskrze? Ten sezon to będzie miazga dla Płocka, podejrzewam że Puławy i Zabrze będą was regularnie kąsać. Na szczęście (dla was) wasz niesamowity rekord, "25 lat z rzędu na podium Mistrzostw Polski" raczej pozostanie nietknięty... Cieszcie się tym faktem i oddajcie królowi (Iskrze), co królewskie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan kieleckiego sportu

Oj, znowu Z Tumskiego Wzgórza się obudził... Że passa Wisły jest zagrożona, to jest oczywiste, ale że "raczej" (słowo "klucz" w tym przypadku) się obronicie to też jest jasne, tak trudno to zrozumieć? Cały czas potwierdzasz, że jesteś nastolatkiem... Tak w sumie to ja nie wiem czemu ja się zajmuje sprawą srebrnego i brązowego medalu, no ale cóż, ta "słynna passa 25 lat z rzędu na podium Mistrzostw Polski" działa na wyobraźnie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.