Wątek dotyczący artykułu

EuroTournoi: Osłabione Vive odjechało po przerwie Niedźwiedziom, 3. miejsce dla kielczan

Szczypiorniści Vive Targów Kielce pokonali Chekhovskie Medvedi 36:31 w ostatnim meczu podczas turnieju EuroTournoi. Podopieczni Talanta Dujszebajewa zakończyli zmagania w Strasburgu na 3. miejscu.

przeczytaj cały artykuł

Vegard

Drapiesz tymi pryszczami po monitorze aż trzeszczy.Nie każdy siedzi cały dzień przy kompie jak ty i udaje kozaka przez kabel.Z każdym nowym postem na temat ''spotkania'' ośmieszasz się coraz bardziej.Bez odbioru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan kieleckiego sportu

Przyznaje ci racje, to faktycznie musi dziwnie wyglądać, jak ktoś non stop nalega na "spotkanie", a druga strona nagle znika i nie odpowiada... Ja po prostu chciałem się spotkać z ZKS - em "na żywo"... Przecież on ma mój numer, przecież ja pisałem, że "po co płodzić komentarze na SF i zaśmiecać, skoro można zadzwonić"... Niestety, nikt nie zadzwonił, nikt pewnie nie ma nawet tego w planach, więc ja tutaj non stop męczę i czekam na reakcje... Obiecuje ci "Vegardzie", że jak ZKS się odezwie, to ja na SF już odpuszczę... Niestety, póki co tylko Jarek jest chętny na "sparing", choć też jakoś nagle zamilkł... Ale spoko, czekam na "odezwe" obu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan kieleckiego sportu

Jak to znów? Jutro o 17 po Rotundą z Jarkiem, będziesz również? Tylko chciałem jeszcze ZKS - a od razu, ale chłop przepadł jak kamień w wode... :D JA JUTRO JESTEM W WARSZAWIE, ROZUMIECIE? Z tumskiego wzgórza, pofatygujesz się wspomóc kolegę/kolegów o godzinie 17 pod Rotundą? :D Czy jednak może faktycznie jesteś nastoletnim chłopakiem z nadwagą i okularami? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Fan kieleckiego sportu

Kolejny fajter, pamiętam cie :D Coś tam fikałeś, a jak przyszło co do czego, to zachowałeś się dokładnie tak samo jak Z Tumskiego Wzgórza :D To chyba u was, nafciarzy, norma. Pyskować, a potem udawać, że nic się nie stało :D Oj, "Wisła Płock", ty "cykorku" hehe :D Nadal czekam na waszego wodza, ZKS - a... Zniknął, ale pewnie akurat w niedziele wieczorem ma coś ważnego do załatwienia...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.