Wątek dotyczący posta na blogu

Champions League w sezonie 2014-2015.

DyDeK

Jak wszyscy wiemy, startuje kolejna edycja Ligi Europy, jak i Ligi mistrzów! Oba puchary zapowiadają się, jak zawsze ekscytująco i wraz z tym wiemy jedną rzecz - walka o trofea w tym sezonie będzie niesamowicie emocjonująca. Zacznijmy, więc od tej popularniejszej, Ligi Mistrzów.Tak oto prezentuje się (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Również wolę jak procenty wylewają się z butelki %) więc bez nich :)
Moje typy mogą wydaćsię niektórym kontrowersyjne, ale wyrazam tylko moje myśli, także bez spiny :D
A
1. Atletico
2. Juve
3. Olimpiacos
4. Malmo
B
1. Real
2. Basel
3. Liverpool
4. Ludogorec
C
1. Bayer
2. Benfica
3. Zenit
4. Monaco
D
1. BVB
2. Arsenal
3. Galatasaray
4. Anderlecht
E
1. City
2. Roma
3. Bayern
4. CSKA
F
1. PSG
2. Ajax
3. Barcelona
4. Apoel
G
1. Schalke
2. Chelsea
3. Maribor
4. Sporting
H
1. Bilbao
2. Szachtar
3. Bate
4. FC Porto

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DyDeK

Procenty czy bez, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Ważne, aby to użytkownikowi było wygodnie, a dla mnie w tej wersji czy tamtej, tak czy siak liczyć będą się tylko typy. ; ))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

1. Real
2. Basel
3. Liverpool
4. Ludogorec

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAH xDDDDDD.Jeszcze to Arsenal nie wyjdzie,bo grupa ciężka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Przemek M11

Co jest śmiesznego w opinii Pawła?
Ma do niej prawo.
Dużo mocniejsze ekipy niż takie jak zespół z duetem napastników Balotelii- Lambert Bazylea pokonywała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.