Wątek dotyczący artykułu

Radamel Falcao blisko Manchesteru United, bo "najlepszą obroną jest atak"

Zdaniem brytyjskich mediów Manchester United porozumiał się z AS Monaco w sprawie wypożyczenia Radamela Falcao. Kolumbijczyk zostanie wypożyczony do Manchesteru United za 10 milionów euro.

przeczytaj cały artykuł

marco928

Falcao to chyba za bardzo nie chce grać w LM. Z Porto wygrał LE, a kiedy się zakwalifikowało do LM to odszedł do Atletico. Tam grał przez dwa lata, przez które Atletico grało w LE. W końcu dostali się do LM to on odszedł sobie do beniaminka Ligue 1. Po roku gry spędonym we Francji dostał się z nowym klubem do fazy grupowej LM, a teraz zamiast w końcu w niej wystąpić to odchodzi do United, które notabene pierwszy raz od wielu lat w niej nie zagra......
To chyba dlatego wybrał United, chce koniecznie trzymać się jak najdalej od LM. Czy on w niej kiedykolwiek zagra?!?!? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DluGGi

Z całym szacunkiem, ale UTD jest zdesperowane sprowadżyć kogoś takiego jak Falcao. Przekonała go pewnie gra w PL i tygodniowka(podobno o 100 tysięcy większą od DiMarii). Hajs się zgadza☺

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sahar

Są zdesperowani bo van Persiego czeka operacja kolana i kilka miesięcy odpoczynku od futbolu, a jeden klasowy napastnik to za mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Immobile

Koke mial byc na 100 % u Was.Tak pisałes.To sam Vidal,Kroos i Reus.Miało byc 9 pkt po 3 meczach i co?Di Maria poleciał za kasa ( poza tym pisałem ,ze jedna gwiazde moze sie uda sciagnac do Was),a Falcao chciał sie koniecznie wyrwac z Monaco ,gdzie skonczyło sie el dorado.Liverpool chciał go pare tygodni temu,ale wtedy Falcao był tylko na Real ukierunkowany.Wydawało sie,ze to kwestia dni jak Falcao pojdzie na Bernabeu po tym jak Perez opchnał Di Marie za gruba mamone.Zauwaz tez jak przepłacacie.Moreno nie gorszy od Shawa kosztował 2 razy mniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MATUCH

W wszystkim się zgadzam, ale nie pisałem o Kroosie czy Reusie. Kroos był dogadany ale LvG go nie chciał wszystko. Co do Koke masz rację przyznawałem Ci to wielokrotnie o jego transferze pisało nawwet Sky Sports więc mogłem być przekonany do jego transferu. Po za tym musisz chyba przyznać ze Ed zrobił dobrą robote może troche przepłaciliśmy wg mnie za Herrere i Shawa reszta ok.

| Odpowiedz
blokuj
Maradona. Przepraszam Messi

Ballo?Żartujesz?Liverpool nie zrobił żadnego mocnego transferu.Lambert?dupa.Lallana.przeciętniak.Lovren może być ale to też nie gwiazda.W United mocne nazwiska,ale trzeba poczekać na efekt nowego trenera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Immobile

Lallana przeciętniak hahahaha członek 11 sezonu PL przeciętniakiem ahahha.Widać było w niedzielę jak te przeciętniaki grają hahahaha leze hahahahaha co za laik.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.