Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Radamel Falcao piłkarzem Manchesteru United!

Manchester United już po zamknięciu okna transferowego poinformował o pozyskaniu snajpera z Kolumbii. Radamel Falcao został wypożyczony z AS Monaco do klubu z Old Trafford.

przeczytaj cały artykuł

Varsovia

Jakościowo bardzo dobry transfer, to jeden z moich ulubionych piłkarzy, Ciekawe jak będzie układała się jego współpraca z Van Persim. Dość zabawne są memy komentujące politykę transferową Van Gaala. Dysproporcja pomiędzy siłą ofensywną a defensywną spora. Nie wiem ile goli MU będzie w tym sezonie tracić ale najwyższa pora już je strzelać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sahar

Myślę, że lepiej skupić się na jego współpracy z Rooneyem. Robina czeka operacja kolana, a w jego wieku poważna kontuzja jest już zagrożeniem dla kariery. Obym się mylił. Co do dysproporcji sił. W obronie Manchester ma Rafaela, który jest dobry i może być czołowym prawym obrońcą PL, młodych, ale świetnych Jones'a i Rojo oraz wielki talent Shaw'a. W odwodzie zostają Valencia, talent Blackett, oraz Smalling i Evans, który jeżeli gra u boku doświadczonego partnera (czyli umiejącego pokierować defensywą) to gra dobrze. Myślę, że ci piłkarze muszą się jeszcze zgrać i tak jak to było w ostatnim mistrzowskim sezonie United obrona zacznie być silna dopiero w drugiej rundzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Akurat Rafael gra już kilka sezonów i raczej renomy gwiazdy ligi nie ma.
Na miejscu fanów MU oczekiwał bym stabilizacji w środku obrony od Jonesa i Rojo jako podstawy do ułożenia zespołu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.