Wątek dotyczący artykułu

Zbigniew Boniek: Nie tylko "Lewy" jest od strzelania goli

Prezes PZPN, Zbigniew Boniek ocenia sytuację w ataku reprezentacji Polski. - Nie tylko "Lewy" jest od strzelania goli - powiedział były legendarny napastnik.

przeczytaj cały artykuł


Arcadius

Tyle że jak nie Lewy to kto ? Kuba nie wiadomo kiedy wróci do formy po kontuzji, Rybus w kadrze gra piach, Milik przegrywa rywalizację o miejsce w składzie w przeciętnym obecnie Ajaxie z jakimś Islandczykiem, którego nazwiska nawet nie pamiętam, Grosicki jak dotąd skutecznością w kadrze się nie popisywał, niegrający w klubie Klich, przeciętny Sobota, czy może Zachara który strzelił pare bramek w Eksraklasie ?

Niby mamy potencjał, ale jak tak się przyjrzeć konkretnie to ciężko niestety o optymizm ;///

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arcadius

dzięki, ale jutro i tak zapomnę. i właśnie o to chodzi. oglądałem dwa mecze Ajaxu i był przeciętny. dlatego Milik powinien z nim wygrać rywalizację jeśli a) rzeczywiście jest taki dobry B) chce dalej grac w reprzentacji ( tzn. czy powinien grac bo nawałka i tak go będzie powoływał pewnie niezależnie od tego czy będzie grał w klubie czy nie, ale to już inna sprawa ;/ )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.