Wątek dotyczący artykułu

Grupa Azoty Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra 45:45 (wynik)

Niezwykle osłabiona Grupa Azoty Unia Tarnów ostatecznie wyszarpała SPAR Falubazowi zwycięstwo z rąk. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, a na konto Jaskółek trafiło dodatkowe oczko bonusowe.

przeczytaj cały artykuł

Sebek Gorzów

O co wy się ludzie napinacie. Mecz ciekawy głównie za sprawą Kołodzieja, których robił wszystkich jak chciał. Mijanki były? Były, więc czego narzekacie. Juniorzy wjeżdżali specjalnie w taśmę? Pewnie tak ale skoro tego wymaga taktyka, to cel uświęca środki. Każdy myślący trener zrobiłby to samo, Dobrucki również. A co do wykluczenia Protasiewicza: należało mu się jak psu kość. W taki sam sposób Artiom Łaguta zaatakował bodajże w 2011 roku Golloba na Motoarenie w Grand Prix, wtedy cały stadion chciał Rosjanina zlinczować. Poza tym, gdyby Kołodziej zamarkował upadek, a sędzia przerwał bieg, to w powtórce Tarnowianie prawdopodobnie wygraliby 5:1 i Falubaz wyjechałby z Tarnowa bez punktów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan z Tarnowa

Brak mijanek to głownie niespasowanie się z torem przyjezdnych i tyle. Ale jak specjalnie Koza wjechał w ta taśmę? Nie lepiej było przywieźć mu zero czy 1 pkt? Zastanówcie się troche

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speed58

Wsiądź kiedyś na taki motor,poproś,żeby pścili Cię na kilka kółek,a zobaczymy,czy utrzymasz tor jazdy po nierównościach.
PePe,jeden z najbardziej jeżdżących fair rider'ów,nigdy nie zrobiłby takiego numeru,a już na 1000% nie w biegu rozstrzygającym mecz. Miał większą moc i na mój punkt widzenia,nie był w stanie nic zrobić,zwłaszcza,że Koldi zawężał tor jazdy. Tak na dobrą sprawę,to Wojaczek mógł puścić powtórkę,skoro taki dokładny się zrobił. Podobnie jak nierówny start,którego nie było,coś mu się chyba wzrok popsuł,bo coś za często powtarzał stary,ale już jest po meczu. Ogólnie rzecz ujmując,to na tym torze,w tym,konkretnym meczu walki było niewiele,ale i składy nie do walki. Dwóch z "jaskólczego gniazda" poradziło utrzymać się w dobrym stylu. Młodzi,tak,jak pisałem nie sprostali rywalizacji z nazwiskami. Muszą się jeszcze docierać. Nasz Cyfer dociera się już kolejny rok i jakoś niczego to nie zmienia,zwłaszcza rezultatów. Stal ostro trenuje już kolejny dzień,przed chwilą skończyli kolejny trening. Ciekawe,jak jutro pojadą. Na rewelacje nie liczę,ale na uczciwą wygraną Stali. Co i jak będzie,to się,być może,jutro dowiemy. Pogoda może to pokrzyżować,ale jak na razie,jestem dobrej myśli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Speed58

Sorry,myslałem,że o jazdę PePe i Koldiego...now nie jestem tak bardzo przekonany,co do specjalnego wyeliminowania się z biegu...moim zdaniem coś mu się musiało pomylić,bo nie zrobiłby takiego numeru w meczu,w którym startował zastępując ważny filar zespołu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Niee

Smektała , Musielak , Mikkel , Piotr , nie nam się udało 4 niestety ;/ Ale sądzę , że mieliśmy o niebo trudniejszego przeciwnika

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ks vitold

NIKOGO nie obchodzi iloma to wy dziś jechaliście.,to wasz problem który dotyczy już nie jednego zespołu dlatego nie ma się czym cieszyć.,no chyba ze ten podarek od sędziego to też sukces haha...
twierdza mitów i krętactw dziś padła i tyle się zdało wam z tych celowych taśm i ostrzeżeń dla przeciwnika...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
eddy

to nic nie pomoze, bo jego jelito grube umiejscowilo sie tam gdzie normalnie powinna byc glowa.To taki anatomiczny ewenement!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.