Wątek dotyczący artykułu

Grupa Azoty Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra 45:45 (wynik)

Niezwykle osłabiona Grupa Azoty Unia Tarnów ostatecznie wyszarpała SPAR Falubazowi zwycięstwo z rąk. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, a na konto Jaskółek trafiło dodatkowe oczko bonusowe.

przeczytaj cały artykuł

Cracow

Tarnowa dzisiaj nie bierz pod uwagę nie miał 3 zawodników którym 30 można z palcem w nosie dopisać. Ten mecz świadczy raczej o tym ze to zielonka jest cienka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nevermore

W przerwie od grill'a powiem Ci, że druga część Twojego zdania jest właściwa. Protas przeszedł samego siebie w ostatnim biegu ... ale cóż, wszyscy jak widać kombinują. Mecz powinien zakończyć się wynikiem 46:44, ale od czego jest Mareczek ( nie mylić z Cieślakiem ) :))

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Margit

Podążając trybem myślenia kibicow pewnej drużyny....GDYBY nie ten faul , to byśmy to wygrali :D :P Takie babskie myślenie ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Nevermore

No przecież pisałem wczoraj, że nie może być inaczej :))
Być może ten poranny grill, a co za tym idzie późniejszy doping sprawił to wszystko ;) Ale ... chyba jednak o jedną 50-tkę było za mało, bo Protas przekombinował i jest tylko remis :D Tego się nie spodziewałem po Piotrze ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Margit

Ten remis i tak traktuję jako zwycięstwo , przecież przez większość meczu byliśmy na prowadzeniu :) Powiem szczerze ,ze przecierałam oczy ze zdumienia patrząc na to co robili nasi chłopcy :)

| Odpowiedz
blokuj
Nevermore

Ja i moja rodzina też przecieraliśmy oczy [ abstrahując od tego grill'a porannego ;) ],że tak dobrze się zaczęło :) Po 6-tym myślałem, że będzie 55:35, ale to taki lekki przebłysk ;)
Tak już na poważnie ( choć grill cały czas działa i są dodatki % ) powiem, że wszyscy czujemy dziś Zwycięstwo UNII, bo taki był ten mecz :) Janek i młody Artek "wygrali" z Falubazami tylko bez Patryka. Szacun i wielkie gratki dla nich, choć to nie moja gadka :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
RadaR

Protas przeszarżował, ale nie było to jego zamierzone wejście. Widać że schodził zz dużego na małe, a Koldi wykonał taką małą przycinkę na środku luku i się spotkali po środku. Wina Protasa oczywista, ale na pewno nie zrobił tego specjalnie. Widziałem z 10 powtórek i wiem na pewno ze to był przypadek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.