Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga mężczyzn: Męczarnie Vive w Szczecinie, Stal zaskoczyła Azoty! (wyniki)

Ogromnych emocji dostarczyły sobotnie mecze 1. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. W mękach zrodziła się wygrana mistrza kraju Vive Tauronu Kielce, pewne dwa punkty zdobyła natomiast Orlen Wisła Płock.

przeczytaj cały artykuł

Rafciu65

Odnośnie meczu Orlen-Nielba: to nie czas pozytywnie wpłynął na grę Wisły tylko bezsensowne dwuminutowe kary dla Wągrowca, w większości nie wiadomo za co. Z pewnością gdyby nie tyle tych kar, porażka Nielby byłaby mniejsza, a może... ? Wynik nie odzwierciedlał gry, Wisła nic wielkiego w tym meczu nie pokazała. Nielba walczyła dzielnie. Jeżeli drużyna z Wągrowca utrzyma grę na takim poziomie przez cały sezon, to w moim odczuciu wcale nie jest takim pewniakiem do spadku. Na trybunach hmmm..., liczyliśmy na żywiołowy doping tysiąca kibiców, a tymczasem okazało się że nasza grupa 40 kibiców dzielnie ich przekrzykiwała. Ja mam gardło zdarte :). Nie wiem tylko po co ta spina ochroniarzy i policji. Nie jesteśmy jakimiś ULTRASAMI, nie mamy "kosy", przyjechaliśmy kulturalnie pokrzyczeć i pokibicować, a traktowano nas jak potencjalnych bandytów. Bezpieczeństwo bezpieczeństwem, ale bez przesady... .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Najlepsi z naj...

Na trybunach hmmm..., liczyliśmy na żywiołowy doping tysiąca kibiców, a tymczasem okazało się że nasza grupa 40 kibiców dzielnie ich przekrzykiwała.

No to sobie nagrabiłeś. Zaraz Cię opadną. Szczerze współczuję. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Najlepsi z naj...

Wybacz, Smarkuś, ale nigdy nie sadziłem się na wielkiego kibola i wyjazdowicza w odróżnieniu od „Najlepszych z najlepszych", którzy zapełniają hale przeciwników do ostatniego miejsca. Miło, że zwraca się do mnie jeden z nich - reprezentant legendarnej „dziesiątki" wyjazdowej do Kielc. Chyba się nie mylę? A może Cię przeceniłem? Na pewno nie - przecież Ty jesteś zawsze tam, gdzie Twój Orlenek gra. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
ZKS

Gość pierwszy raz w życiu widział halę o pojemności 1/5 jego miasteczka i to go pewnie nieco oszołomiło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Złoty Bogdan

"beeeeeema" a ty ile razy widziałeś tę halę? Pytam oczywiście od środka. Jeden raz masz zaliczony, pokazywałeś nam bilet, o ile to był twój, a nie wyciągnięty gdzieś ze śmietnika :)
ps. na "święte wojny" jeździcie w liczbie 1/4 tego co Nielba :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ZKS

Nielby było 40 osób.Czyli o 40 więcej niż Wielkiego Białego Koła na inauguracji sezonu i dodatkowo otwarciu nowej hali.Taki tam w tych Kielcach "głód piłki ręcznej".Oj Bertus Bertus po co się tak pocisz,nic nie doceniają tego co robisz.
PS.O ile wiem to ty nigdy niczego nie udowodniłeś.Pamiętam jak ściemniałeś że niby w Legionowie byłeś-wywołany do tablicy uciekłeś do "chorych dzieci" bo wyszło na jaw że nie ruszyłeś się sprzed komputera-czyli jak zawsze:)Chyba z 3 tygodnie cię nie było:)Już sobie wyobrażam ten ból że nie mogłeś "słać pocisków" bo przecież Vivunia Targunia wtedy fartem wygrała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Wisła Płock

to nie czas pozytywnie wpłynął na grę Wisły tylko bezsensowne dwuminutowe kary dla Wągrowca, w większości nie wiadomo za co. Z pewnością gdyby nie tyle tych kar, porażka Nielby byłaby mniejsza, a może... ?

Kary Wisły 10 minut. Nielba 12 minut. Różnica ogromna.

Na trybunach hmmm..., liczyliśmy na żywiołowy doping tysiąca kibiców, a tymczasem okazało się że nasza grupa 40 kibiców dzielnie ich przekrzykiwała

Taaaa. W przerwie meczu, żeby dać Wam radę musieliśmy w hali porozstawiać głośniki, żeby było nas lepiej słychać od Was. Dopiero wtedy daliśmy radę.
Człowiek napisał kilka pozytywnych słów, że ktoś w końcu przyjechał do Płocka i dopingował bez napiny, to ci zaraz odpiszą, że przekrzyczeli Nafciarzy. Chyba za bardzo się podjarałeś i nie ochłonąłeś po meczu, bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć Twojego wpisu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Rafciu65

No, szkoda, że tych statystyk nie podzielili na połowy. Może wtedy byś zrozumiał o czym piszę. Dla przypomnienia: Nielba w pierwszej połowie 8 minut kary, Wisła ...dwie. W trakcie pierwszej kary dopiero zdołaliście rzucić nam dwie bramki przewagi. Do tego momentu było 6:6. Ja nie twierdzę, że moglibyśmy wygrać ten mecz, bo nie było takiej opcji, ale przed meczem założyliśmy, że z zespołem takiej klasy każdy wynik różnicą mniejszą niż 10 bramek będzie naszym sukcesem. Z całym szacunkiem, tyloma bramkami powinniście ogrywać Nielbę rezerwami, a nie podstawowym składem. Odnośnie Waszego sezonu przygotowawczego, to komu się Wy się żalicie, że był dla Waszego zespołu ciężki? Chcecie walczyć o najwyższe cele? Chcecie. A to wymaga poświęceń i przygotowania.

P.S. Pisząc poprzedni komentarz, liczyłem na merytoryczną (czyli rzeczową) dyskusję, a z Waszej strony widzę tylko spinkę i zadzieranie nosa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Pinio

Czyli wychodzi na to, że w drugiej połowie Wisła miała 8 minut kary, a Nielba 4 - mogliście wynik spokojnie nadrobić...
A tak na poważnie podobała mi się ambicja Nielby, walczyli dzielnie, ale wynik nie był ANI PRZEZ CHWILĘ zagrożony. W Wiśle super zawody rozegrał Dżony, pochwalę też Miljana i bramkarzy. Słabiej było w obronie, ale to kwestia zgrania poszczególnych formacji.
Co do Waszego dopingu, to szacun za przyjazd, doping kulturalny i bez napinek, podobało mi się też Wasze podziękowanie zawodnikom po meczu. Co do przekrzykiwania nas, to rzeczywiście były momenty, że było Was lepiej słychać, ale były to chwile w przerwach pomiędzy naszymi przyśpiewkami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wisła Płock

P.S.Pisząc poprzedni komentarz, liczyłem na merytoryczną(czyli rzeczową) dyskusję, a z Waszej strony widzę tylko spinkę i zadzieranie nosa.

Spójrz drogi kolego na mój pierwszy wpis pod tym tematem, a później na swój pierwszy wpis i sprawdź kto tutaj zadziera nosa.
Przyjeżdżacie grupą 35 osobową na mecz do hali, w której jest 4000 kibiców i walisz na dzień dobry tekst, że Wasza ekipa przekrzyczała fanów Wisły. Jak macie zamiar tak po Waszym każdym wyjeździe się napinać, to może lepiej wróćcie do 1 ligi i tam szukajcie "łosi", którym będziecie takiej pierdoły wciskać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wismar

Przekrzyczeliście Nas? Przyjedź następnym razem do Płocka na mecz trzeźwy bo bredzisz!Wisła nic ciekawego nie pokazała bo po pierwsze widać było że są po ciężkich treningach,a po drugie to co się mieli wysilać z jakąś tam Nielbą?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.