Wątek dotyczący artykułu

Zapomniany Borys Miturski owacyjnie nagrodzony. "Nie jeżdżę tu dla pieniędzy"

Borys Miturski po raz drugi w tym sezonie wystartował w barwach Lwów w meczu ligowym. Wychowanek Włókniarza zdobył 4 punkty i bonus, ale od publiczności otrzymał owację na stojąco.

przeczytaj cały artykuł

Regres

Borys ma "jaja" czego nie można powiedzieć o najemniku Łagucie
Grisza my ci zrobimy pożegnanie w Czewie na SEC :) Oj zrobimy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spidłejowiec

oj kolego, nie życzę Tobie obyś za darmo pracował. Miturski się teraz cieszy że jedzie ale gdyby dostał możliwość stałych startów myślisz że jechałby za "dziękuję"? Pomyśl czasami co piszesz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wściekły Byk

To raczej Grisza powinien wam zrobić podziękowanie za brak realizacji kontraktu. Ciekawe czy ty pracujesz i nie oczekujesz pieniędzy od pracodawcy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Regres

ja pierd...
marne bzdety w stylu
a gdybyś ty nie dostał wyplaty
a gdyby twojemu tacie nie zapłacili ?
BLEMBLE,BLE,BLE
Czy jeden z drugim prostym chłopem pojmiecie że najemnicy typu emil czy Grisza zarabaiają nie zwykła wypłatę tylko MEGA KOKOSY
Kiedy zrozumiecie że dla nich wypłata to jest 200.000 tysi ?
Kiedy zrozumiecie to że ci żuzlowcy sa rozpieszczeni do granić możliwości ...i że ci ludzie mają taką kapuchę że wam się w łbach nie miesci
więc porównania z wypłatami naszymi sa TU BEZCELOWE I BEZSENSOWNE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|8)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
forg

A kto z nim taką umowę podpisał? Sami ją sobie napisali i podpisali za siebie i klub? Ktoś im coś obiecał - trzeba płacić. Zdobyli punkty? Trzeba płacić. Potrafisz zrozumieć czy nie ogarniasz? Może wytłumaczę - ktoś im coś obiecał. Poczynili inwestycje, zdobyli punkty. Kasy brak. Pewnie według Ciebie powinni przeprosić że żądają i powinni za darmo dalej dać się dymać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
GriszaCKM

Okej, ale Grisza miał pewne 100 tysi punktówki przed tym meczem + część zobowiązań. No ale dla niego to za mało, chociaż w Szwecji jeździ za dużo niższą stawkę. Druga strona medalu to p. Śleszyński który kręci jak nikt inny... czarne jest białe w tym klubie. A co do kapitana? Ja go już w barwach naszej drużyny widzieć nie chce, zrobił wiele dla nas, ale pamiętajmy, gdyby nie Marian nadal pałętał by się po Łotwie... tego już nie pamięta i zrobił z siebie gwiazdkę więc niech gwiazdka szuka swojego miejsca na niebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Grudz_GKM

Co miał pewne? Gdyby miał pewne to y jechał, nie jeździ w Czewie od roku by ufać waszym urzędasom, zagwarantowali mu 100 tysięcy a po meczu powiedzieli że jednak nie mają.... Dlaczego Ułamek podpisał w Grudziądzu nie w Gdańsku? Bo w Gdańsku miał zapewnione pieniądze, zaś u nas na start dostał przelew 50% kasy na przygotowanie do sezonu. Tu jest ta różnica. Jakby Ci zwlekali z przelewem 2 dni pewnie byś się rzucał jak Gomólski do Norbiego hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GriszaCKM

Ja wiem że Śleszyński to kłamca który stoi zaraz obok Mazgajskiego... Ale trzeba by było godności ludzkiej nie mieć, żeby powiedzieć zawodnikowi że dostanie punktówkę i część zaległości, a nie przelać ani złotówki. Wtedy Grisza wychodzi przed szereg i mówi: "Prezes publicznie obiecał mi tyle i tyle + część zadłużenia a dostałem złotówkę i to w dwóch monetach" Wtedy jest jasno pokazane kto jest ciulem i tyle... Ale co z niego za kapitan że nawet na mecz nie przyjedzie i żąda dwa razy więcej? A skąd pewność że zrobiłby te punkty? Tak chce pomóc Włókniarzowi? Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
CzenstochoviA

Uważam, że gdyby Maślanka nie "wydobył" Griszy z Łotwy, zrobiłby to pracownik innego klubu. Prędzej czy później, według mnie, ktoś by się "na serio" Rosjaninem zainteresował i postanowił go zatrudnić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
GriszaCKM

A mnie się wydaję że nadal jeździłby w drugiej lidze... bo jakoś do sezonu 2011 nikt Łagutami się nie zainteresował, Artiom ok, bo do nas przychodził jako junior, ale Grisza pierwszej młodości nie był i szansy nie dostał od nikogo, tylko od tonącego wtedy Włókniarza...

| Odpowiedz
blokuj
Regres

RÓŻNE SĄ SYTUACJE W ŻYCIU?
Ty czasami nie idziesz na ustępstwa ?
Trzeba byc elastycznym
Kasę swoją dostaną tylko nie od razu
ps.Taki Grisza jest do tego stopnia "rozpieszczony z kasą" że mu się we łbie popierd...i żąda takiej teraz kapuchy ( a tego w kontrakcie nie było) że ani mnie ani tobie się taka kapusta nawet nie śniła
więc nie wyjezdzaj tu z "kontraktami" ?
a poza tym Jensen jedzie? Kildi jedzie? Holta jedzie?
CI JAKOŚ MOGĄ ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Wściekły Byk

Umowa jest umową i trzeba ją zrealizować. Wysokość wynagrodzenia nie ma tu nic do rzeczy. Poza tym ocena wysokości wynagrodzenia to rzecz względna. Sprawa jest prosta - podpisałeś umowę to ją respektuj. Mnie to nie dotyczy, lecz nie lubię jak cwaniaczki nie realizują umów. Jeśli uważasz, że moja argumentacja to marne bzdety to masz do tego prawo, lecz ja stoję na innym stanowisku. Nie życzę ci tego, lecz być może podpiszesz jakąś umowę (niekoniecznie o pracę) i ktoś będzie cię zwodził z zapłaceniem. Wówczas szlak cię będzie trafiał. Podobnie jest z zawodnikami. A i tak na marginesie, nic ci do tego czy jestem prostym chłopem czy nie. To w przedmiotowej sprawie raczej nie ma znaczenia.

| Odpowiedz
blokuj
jakubpravy

Nikt tobie nie bronił zostać żużlowcem, wtedy mógłbyś nawet za darmo w Częstochowie jechać.
Po drugie sami daliście mu taki kontrakt, od początku było wiadome, że pieniądze to tylko na papierze, może ten Łaguta to dobry żużlowiec, ale jednak nie potrafi logicznie myśleć.
Po trzecie kluby przepłacają, ale taki Wrocław ostatnio jakoś się utrzymuje na powierzchni, nie mieliśmy takich gwiazd ostatnio jak wy, nie mieliśmy medali, ale tworzymy skład na własne możliwości. Właściwie to przez m.in. Włókniarz ceny kontraktów są tak wyśrubowane, bo gdyby tylko Falubaz, Toruń i Rzeszów szastali kasą to ceny drastycznie by nie wzrosły, po prostu potworzyliby sobie dreamteamy i tyle, a kto by się nie łapał to trafiałby to Częstochowy. Włókniarza to całkowicie mi nie żal, bo tworzycie klub z którym Sparta nie ma szans na papierze, a później okazuje się że nie płacicie. Jak mieliśmy z wami konkurować? Każdy zawodnik wolał dwa miliony w Czewie niż milion we Wrocku, teraz dopiero widać co i komu się bardziej opłacało. Zniszczyliście rynek i teraz narzekacie, sami rozpuściliście zawodników
Po czwarte, co ma robić taki Łaguta w wieku 40+ lat, on musi zarobić pieniądze, też się musi liczyć z tym, że umrze na torze, zdarza się, chce zapewnić rodzinie jakieś zabezpieczenie. Nie wiem ile zarabiasz, załóżmy, że średnią krajową, nie będziesz szefa prosił o podwyżkę, bo zarabiasz lepiej niż większość ludzi w kraju?

| Odpowiedz
blokuj
GriszaCKM

W wieku 40+? Kolego bardzo mądre rzeczy piszesz i w większości się z Tobą zgadzam, z tym że to zarząd jest winny a nie kibice. Ale Grisza w tym roku skończył dopiero 30... Trochę się machnąłeś.

| Odpowiedz
blokuj
jakubpravy

Zawsze pisałem, że z Częstochowy to tylko kibiców mi szkoda, tym bardziej, że tak chętnie i licznie na żużel uczęszczali. Grisza jest dobrym zawodnikiem i w innym klubie mógłbym zarabiać, nie dziwię się, że jest zły, że przez was zarząd nie ma w tym sezonie na to szansy.

| Odpowiedz
blokuj
Regres

"Przyczynę problemów Włókniarza stworzyli łaguta i walasek,pierwszy gdyby jechał swoje klub pozyskał by drugiego sponsora tytularnego na gotówkę około 500tyś a tak jest barter i tak lepszy nisz nic,po zamieszaniu z łagutą przed meczem z wrocławiem kantor też przestał płacić wykorzystując sytuacje myślę że na chwilę obecną zalega ze 400tyś,na spadku frekwencji klub stracił okolo 800tyś ostatnie 4 mecze,trudno jest rozmawiać ze sponsorami którzy podpisali by umowy na reklame w drugiej połowie sezonu,strata około 300 tyś,dobrze by było gdyby pieniądze z miasta pojawiły się się przed zamieszaniem z łagutą powinien o to zabiegać zarząd zimą.Zarząd poprzedni również nie może się pochwalić pozyskaniem jakichkolwiek sponsorów,przecież było KJG które 2011 ratuje klub,zatrzymuje łagute cały kontrakt plus punkty i dojazdy na mecze,2012 zakupuje telebim, sprzęt dla wychowanków widać efekty chociażby dzisiaj Oskar i zamyka braki budżetu 2012.2013 współpracuje w finansowaniu konraktu emila zakupuje sprzęt dla młodych.2014 w całości pokrywa kontrakt walaska kupuje 3 silniki dla kildemanda 2 dla mirka przez te lata dostarcza nieodpłatnie paliwo na treningi i mecze oraz utrzymuje w całości Szumine.Szkoda że dwóch zawodników to zepsuło i to sprawiło że dziś co niektórzy z ograniczoną inteligencją piszą o praniu pieniędzy.Myślę że gdyby udało się uniknąć zdrady a klub byłby prowadzony przez ludzi z jajami myślących że dobro klubu jest najważniejsze dzisiaj WŁÓKNIARZ walczyłby o najwyższe cele, życzę również klubowi aby w Częstochowie było więcej takich firm jak KJG.Pozdrawiam" za słowami Artura Sukiennika PIĘKNIE NAPISANE ...POPIERAM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jakubpravy

Włókniarzowi jest potrzebna przede wszystkim Kryśka Kloc z Wrocławia, która stara się tworzyć skład, na który nas stać, nie wiem jak to jest w papierach, ale na zewnątrz jest super atmosfera. We Wrocku też można wziąć kredyt, ściągnąć na przyszły sezon: Griszę, Walaska, Warda, Pieszczka, zostawić Janowskiego i Taja, Ogóra na rezerwę, i z takim składem medal niemal pewny, a wraz ze zwycięstwami kibice wrócą, ale co się stanie jak się jednak nie uda, o tym we Włókniarzu zapomnieli.

| Odpowiedz
blokuj
GriszaCKM

Niestety nasz zarząd myślał że wynikami z tamtego sezonu, oraz ciekawym składem na ten sezon ściągniemy sponsorów do Częstochowy, ale niestety wyszła na jaw sprawa Emila która odsuneła ludzi od naszego klubu. Mam nadzieję że następny mecz naszych drużyn odbędzie się dopiero wtedy, kiedy Włókniarz będzie na to gotów finansowo. Pozdrawiam ze strasznie dusznej Częstochowy :/ Albo tak mi się wydaje :]

| Odpowiedz
blokuj
abc1977

A Ty wiesz co to sa znaki interpunkcyjne? Poziom Twojej wypowiedzi jest zenujacy. Wiesz dlaczego Laguta nie jedzie? Bo wie, ze nie dostanie zlamanego grosza. Sleszynski to oszust i tyle. Chcial sie utrzymac nie placac. Oglosza niewyplacalnosc i kto zaplaci zuzlowcom? Ty? Wszyscy beda mieli ich w dupie. A jak jestes taki madry, to pracuj u siebie za darmo. I poziom zarobkow nie ma znaczenia.

| Odpowiedz
blokuj
vorla

A kiedy tacy jak ty zrozumieją, że żużlowcy zarabiają na siebie i ludzi, którzy dla nich pracują, na podróże, sprzęt i emeryturę!, Jak sukiennik podpisał kontrakt z nimi, powinien ręczyć swoim majątkiem za realizację zobowiązań! I mimo że jestem z Częstochowy, nigdy nie powiem złego słowa na Emila czy Griszę. I każdy samodzielnie myślący człowiek uczyni tak samo...

| Odpowiedz
blokuj
Dariusz Maciejewski

Po co się przywalasz do Łaguty taki ma kontrakt to tyle wymaga ,a na to że zarabiają bardzo dużo to ci odpowiem .Widzisz Borys robi silniki sam ,można też dać do Heńka do warsztatu ,ale jadąc na poziomie Łaguty ,czy Walasa trzeba mieć zajebiste zaplecze i porządnych tunerów nie wiem czy wiesz ale dwa mecze i bebechy do wymiany .Widziałaś na czym jechał Artur aż żal chłopaka a ma talent .Jeszcze raz powiem to gdzie są pieniądze z b iletów . Gdzie Andzia i Józek Kafel -do czego ten zarząd zmierza ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.