Wątek dotyczący artykułu

Seria wpadek Jarosława Hampela. "Ostatnimi czasy wszystko przychodziło mi ciężej"

Jarosław Hampel zdobył 11 punktów w wyjazdowym meczu przeciwko GA Unii Tarnów. Choć rywale nie mieli w swoich szeregach wielkich nazwisk, to wynik "Małego" powinien go podbudować psychicznie.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Beatles

I co ma zrobić?? Was wpuścić? Byście znów jakieś szopki odstawiali, jakieś nowe ucieczki?? Nie dzięki. Już wolę ekipy które osłabione kontuzjami walczą dzielnie z przeciwnościami (wyjątkowo wrednego w tym roku w sierpniu) żużlowego losu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Torress

Jak długo chodzisz na speedway? Zapomniałeś jak twój śmieszny klub walczył z, każdym przeciwnikiem motocrossowym torem??? Wy już wtedy uciekaliście do nieczystych zagrywek za, które powinny być walkowery, a nie kary finansowe. Numeru z półfinału nigdy wam nie zapomnę. Dlatego przestań skakać i ciesz się jak za uszy wyciągneli was do półfinału. Mimo to życzę wam DMP, aby ukarać podkładaczy, a potem śmiać się z waszej hipokryzji, że jesteście najlepsi:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Beatles

Wy i te wasze spiskowe teorie dziejów... Tak czy siak pojechaliśmy wczoraj z Cze-wą za 3 więc daruj już sobie to "wyciąganie za uszy"... A co do półfinału - tłumaczyłem już to wielokrotnie...chyba z kilkanaście razy opisywałem całą sytuację (a byłem wtedy na stadionie jak tylko bramy zostały otwarte): za "cross" podziękujcie swojemu ówczesnemu menago Sławkowi K. (chcesz znać całość sytuacji a nie tylko to co pokazała telewizja to sobie poszukaj i na bank znajdziesz ;) )

od 24 lat. Pierwszy raz zasiadłem na drewnianych jeszcze ławeczkach w 1990 roku ;)

P.S.: Toruń zamiast wiecznie płakać i użalać się nad tym jak to się wszyscy na nim wyżywają i jak to wszyscy są przeciwko wam, powinien wziąć się do kupy, zmężnieć i jechać swoje - a nie przegrywać z Gdańskiem... Z resztą, skoro jesteście tacy dobrzy to trzeba było wygrać też w Lesznie i też mielibyście jeszcze 4 mecze do objechania. To, że macie wakacje to tylko i wyłącznie wasza wina... Do tego ucieczka z finału bo mieliście kontuzjowanego zawodnika... no i czyj klub tu jest śmieszy??

Już nie chyba nie będziemy się rozwodzić nad tym, że jakoś wszyscy jadą (a Tarnów, Gorzów, Falubazy, Cze-wa, Gdańsk czy Sparta) mimo iż na prawdę mają powody do narzekania w tym sezonie (a to kontuzje w najważniejszym momencie, a to kasy brak...) tylko w Toruniu wieczne niezadowolenie, płacze, żale...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Torress

Sławek K. winnym stanu toru w Lesznie w pamiętnym półfinale? Nie no zejdź na ziemię. Wiem, że nienawidzicie go i miałem przykład w tym roku, gdy do naszego sektoru podszedł w Lesznie jakiś dziadek i mówił, że Kryjom jest winny wszystkiemu co u Nas złe:) Kiedy jechaliśmy pamiętny finał z Wami na Broniewskiego poznałem na tym forum kumpla z Leszna, któremu kupiłem 20 biletów na mecz! Było luźno jednak dziś już nie rozmawiamy... Powiedział mi po pamiętnym półfinale, że przegieliście z torem, ale to nie jego wina. Odezwałem się za mocno i... Dodam, że chłopak jest bardzo blisko klubu no, ale widzę, że ty masz swoje racje, bo o nich pisałeś ileś tam razy. Zauważyłem, że jesteś bardzo obiektywny, bo widzisz kontuzje innych klubów jednak tego, że od paru lat Toruń jest po raz pierwszy nieosłabiony przez kontuzję (odłączam przypadek Warda), a nie ma go w play-off przez celową zmianę regulaminu nie widzisz?:) Wczorajsze zakończenie sezonu było dla wielu w Toruniu z uśmiechem na twarzy, bo zajeliśmy drugie miejsce, lecz musimy mieć wakacje:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Beatles

Celowa zmiana regulaminu??
Ja dalej uważam, że to jego wina. W tamtym "pamiętnym półfinale" owszem, była przygotowana kopa po jaja, ale równo na całej długości i szerokości. Punktualnie z wejściem relacji na antenę TVP Sport Sławek rozpoczął swój teatrzyk i bieganie po torze. To doprowadziło do kolejnych prac na torze i ubijania przemoczonego toru co w konsekwencji doprowadziło do tego, że zrobiła się ta przeklęta glina na której motoru nie opanował Miedziak a Przedpełski mało nie staranował tam któregoś z naszych bo nie był w stanie się złożyć.
Uwierz mi kolego na słowo, gdyby nie te całe cyrki robione pod kamery telewizyjne, to porównując ówczesną siłę obu drużyn (o ile pamiętam to my wtedy bylismy nieźle przetrzebieni kontuzjami) to w okolicy 4, może 6tego biegu luźna nawierzchnia by się odsypała i Toruń by nas spokojnie rozjechał... A tak - tor stał się faktycznie po dodatkowych zabiegach straszny, a i sami zawodnicy z Torunia mieli już w głowach nie takie nastawienie do meczu jakiego życzylibyście sobie wy - toruńscy kibice.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Torress

Kolego trochę obiektywizmu:) Wiem, że bronisz bardzo mocno swojego klubu i zwalasz winę na Kryjoma, ale nie zgadzam się z Tobą. Gnój był przy małej gdzie kontuzję złapał Adi, twardo po szerokiej! Nie tłumaczę tylko odsyłam do regulaminu jak powinno być na całej szerokości. Sławek K. był w tym dniu rano w Lesznie i było ok. Jednak, gdy pojechał po bodajże Holte użyliście "maszyn z Agromixu", dlatego się troszkę wkurzył na to co zastał. Idąc dalej Paweł miał, wtedy 15 lat i w meczu jechali Pulczasy. Szkoda, że sędziemu zabrakło jaj i nie ogłosił walkowera. Tamten mecz nie poszedł jednak na marne, bo dziś po wielu karach robicie normalny tor:) Tylko szkoda, że w tamtym półfinale straciliśmy szansę na tytuł... Mówisz, że narzekamy, ale boli również sześciokrotnie przekładany finał w ZG. Wyobraź sobie zawodników jadących tyle razy na finał i mobilizujących się na mecz... To na pewno wpłynęło na przygotowanie mentalne, ale Żyto chciał wtedy zrobić "regulaminowe kartoflisko" ,jednak popadało:) Największą bekę mam dziś z Cieślaka płaczącego o gości na play-off. Zapomniał już jak powtarzali półfinał w Toruniu i kontuzję złapał Ryan, wtedy było wszystko ok. Tak więc po krótce przedstawiłem Ci sprawy, które z ostatnich lat działają na ludzi w Toruniu. Nie płaczących i narzekających tylko czekających na odebranie tego co nam się należy, na torze i bez układów.
P.S. Zawsze chcieliśmy w Toruniu razem z ziomkami półfinałów i finałów z najlepszymi drużynami, żeby sprawdzić Anioły. W tym roku czujesz na pewno, że przez -8 nie ma jednego z głównych kandydatów do tytułu. Biorę Cię za osobę normalną i mam nadzieję, że powiesz: "Szkoda, że nie ma Unibaxu, bo chciałbym, aby Unia udowodniła na torze, że jest lepsza":)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
tkitaki

kolego teraz to nie zuzel tylko jakis cyrk jest ,takie mam zdanie po ostatnim meczu GNIEZNO -GRUDZIĄDZ.
A JEZELI CHODZI O RESZTE TO TEZ JAKIES CYRKOWE ZADYMY SĄ.tylko o kase chodzi,.

| Odpowiedz
blokuj
Torress

Cyrk dobre określenie:) Tylko co mam teraz zrobić, skoro chodzę na żużel już prawie 30 lat? Człowiek traci tylko coraz więcej nerwów patrząc na to bagno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
tkitaki

ja tylko patrze w TV BO TO ZADEN PROBLEM a widze to samo co inni na stadionie. i jest taniej.a wygodniej -
kiedys mi sie to podobało ale gdy z 1/2 finału IMŚ ODPADŁ MOJ ZAWODNIK Z POWODU PAZERNOSCI TAKIEGO JEDNEGO OSOBNIKA TO OLAŁEM TEN SPORT-*MECHANIKOWANIE.

| Odpowiedz
blokuj
Beatles

No szkoda, szkoda, choć wtedy nie Unia by udowadniała ;) Tylko to nie jest wina układów czy piernik wie (upsss... sorry) czego jeszcze a pokłosie niesportowej postawy w finale'13. No sorki...długo będzie się za wami ciągnąć, a kara moim zdaniem jak najbardziej słuszna. Choćby dlatego, że teraz każdy widzi, iż lepiej w wyniku pecha polec w finale raz, niż uciec i rok później mieć finał z głowy.
Co do tamtego półfinału to...dajmy sobie spokój chyba ba ja wiem co widziałem, co działo się na moich oczach a Ty wiesz co Kryjom mówił ;)
No i na koniec jeszcze - robienie przyczepnych torów nie jest zbrodnią. A skoro na Motoarenie jest standardowo beton, to wiadomo, że na Unibax im przyczepniej tym lepiej...cóż do póki nie ma pułapek, "ścieżek", podlanych startów (tu akurat było parę zarzutów pod waszym adresem w poprzednim sezonie, ale dziwnie były zwykle przemilczane) to świętym prawem gospodarza przygotować tor jaki mu pasuje...

| Odpowiedz
blokuj
Torress

Dla mnie niesportowa postawa to również "wyjazd" (czy ucieczka?) Marmy z meczu u Was czy przygotowywanie nieregulaminowego toru. Powiedz jak wyglądają dziś kary za tamte przewinienia? Czy umywają się choć trochę do kar, które otrzymał Unibax? Nie mówię już o utracie przez samą dyscyplinę takiego sponsora jak R.K. Uderzenie finansowe jakie dostaliśmy zmiotłoby lub wpędziło w kłopoty nie jeden klub. Zmniejszono Ekstraligę dano minus osiem i zamietli nam sezon wprowadzając w klubie masę nerwów, głównie u zawodników.
Kończąc temat tamtego półfinału to kopa spoko, ale na całym torze co niestety nie miało wtedy miejsca:)
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Beatles

jeszcze mały P.S.:
Co do propozycji Cieślaka. Instytucja gościa będzie najgorszą możliwością jaką można wprowadzić w naszej lidze. Bo wtedy to się dopiero zrobią zagrania, machlojki i "przekręty regulaminowe" ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Ben Bernanky

Ty i ten twój toruński Unibax , od jakiegoś czasu robicie pośmiewisko z siebie.I tylko jest pytanie - kto się bardziej błaznuje.BŁAGAM NIE ODPISUJ.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.