Wątek dotyczący artykułu

Torunianie z nowym właścicielem! Przedwstępna umowa podpisana

Unibax Toruń doszedł do porozumienia z nowym właścicielem klubu. Obie strony zawarły już przedwstępną umowę. Ostateczne formalności zostaną dopełnione niebawem.

przeczytaj cały artykuł

unialeszno1996

Mam nadzieje i z całego serca życzę Toruniowi, żeby do klubu wróciła normalność i odpowiednie osoby pracujące z prawdziwa pasja jak pan Janek. Dodatkowo moim zdaniem przyszedł czas pożegnać sie z panem Kryjomem, bo moze jest dobry menagerem, ale nie moze kierować druzyna siedząc na trybunach, a Chomski jest jedna wielka pomyłka - taktycznie skopał kilka meczy. Co do skladu to na pewno zostanie Emil. Myślę, ze Miedziński tez powinnien zostać. Nieco inaczej ma sie sprawa Turbo Bliźniaków, moim zdaniem ich miejsce jest w Toruniu, ale Chris nie moze ciągle żądać podwyżek, a Darcy musi sie ogarnąć - mam nadzieje, ze w Rydze był to jeden jedyny przypadek kiedy Ward zrobił taką głupotę, a nigdy nie zrobił takiego numeru klubowi (zawsze byl gotowy na wszystkie mecze). Sądzę, ze potrzebny jest stabilny Polak, Ząbik jest wychowankiem, ale po takim meczu trudno oceniać na co go stać. Myślę, ze pieniędzy spokojnie wystarczy na taki sklad: w tym roku budżet wyniósł 14 mln, z tego Unibax dał okolo 3 milionow (byc moze opłacił Tomkowi kontrakt indywidualny), ale Toruń i tak płacił jeszcze kary w tym roku. Dodatkowo przecież Emil ma być indywidualnie sponsorowany przez Karkosika, dlatego finansowo myślę, ze Toruń sobie poradzi i za rok pokaże prawdziwa anielska moc i siłę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moskal

moze jest dobry menagerem, ale nie moze kierować druzyna siedząc na trybunach

- Sławek od sezonu 2015 moze prowadzic druzyne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moskal

Chris nie moze ciągle żądać podwyżek

Mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe iż Holdera obowiązuje kontrakt sprzed 3 lat i takie własnie stawki ??

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Jest, ale nie zobaczysz całego nowego artykułu. W skrócie: Termiński chce zostawić cały skład poza Gollobem. Z Holderem rozmowy były wczoraj, z kolejnymi zawodnikami są już umówieni. Potwierdza że budową składu zajmie się Gajewski, a on będzie Prezesem. Nie wiadomo co z Wardem i jego zawieszeniem, ale chcą mu zaproponować pomoc prawną. Podobno na skład bez Golloba będzie nas stać.

| Odpowiedz
blokuj
moskal

no i pieknie :D ja bym zaryzykował i wstawił Karola za Golloba , przeciez w razie czego zawsze mozna pojechac rezerwe juniorami.

| Odpowiedz
blokuj
unialeszno1996

Jeżeli to wszystko sie uda to świetnie. Dobrze, ze nowy prezes rozumie potrzebę zostawienia Kangurów w Toruniu. To dla nich kibice przychodza na stadion. Ward ma swoje za uszami, ale dobrze, ze prezes nie chce go wyrzucić, a wręcz mu pomoc, co pokaże chłopakowi, ze jest ważny dla Torunia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Snake

Gajeś ma rozmawiać z zawodnikami. Gollob raczej za drogi. Nowy właściciel wczoraj o 16 zakupił klub. Spotka się z Apator S.A. w sprawie wiadomej. Nie chce robić rewolucji w składzie. Liczy na kibiców bo kasa już nie ta. Na początku listopada impreza dla kibiców pewnie prezentacja. I w sumie wszystko.

| Odpowiedz
blokuj
Snake

Zrobiłbym zdjęcie ale prawa autorskie :) Facet mówi że chce być prezesem z prawdziwego zdarzenia. Oby ceny biletów nie były falubazowe.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Dobra spoko, na gazetę mnie jeszcze stać:)
Jak ceny będą Falubazowe to ludzie nie będą chodzić na mecze. Ceny co są teraz są optymalne i gwarantują dobrą frekwencję.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Jo czytałem, to kopiuj wklej z Przeglądu Sportowego a te bzdury Ostafiński wymyślał. Także nie trzeba się tym spinać.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Hej, w papierowym wydaniu i w elektronicznym za kasę. Na pierwszej stronie jest krótka wzmianka, że Gollob za drogi. I że rozmawiali już w poniedziałek z Holderem, a kolejne rozmowy mają zaplanowane. Ani słowa o Łagucie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
BadAngel

Może i nic sensacyjnego, ale dla mnie ten wywiad to światełko w tunelu na taki zespół jaki mi się marzy:) Oczywiście zobaczymy co z tego wyjdzie, ale widać że chęci są z dwóch stron.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

I bardzo dobrze. Ja w sumie właśnie wole informacje które nie są sensacyjne:) A takie które pozostawią toruński stan rzeczy:)

| Odpowiedz
blokuj
M.Rose

Czytałem dzisiejszą informacje dotyczącą Naszej drużyny pierwsze jaskółki medialne wskazują na wkraczającą do klubu normalność!!!!!. Cieszy mnie podjęcie rozmów w celu powrotu do nazwy klubu APATOR.W informacji widoczne jest też wskazanie na pewne zagrożenie bynajmniej ja tak odebrałem. Otóż wspomina się ,że należy wypełnić dziurę po braku funduszy po R.K. mowa o sponsorach którzy to powinni uzupełnić. Pytanie czy tylko tacy sponsorzy są oraz się znajdą???
Kibic od M.Rose

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Ja również przed chwilą przeczytałem artykuł w Nowościach. I jestem zbudowany tym co mówi Termiński. Idą kolejne dobre czasy dla żużla w Toruniu.
Powrót do nazwy Apator byłoby czymś niezwykłym i nowy właściciel zaskarbiłby sobie sympatię kibiców.
Mam nadzieję, że się znajdą. I chciałbym żeby obecny skład pozostał.
Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Dokładnie:)
Myślisz Polonia to wiadomo o co chodzi:)
Będą rozmowy na lini Termiński-Apator. W związku z tym ta historyczna nazwa ma szanse wrócić.
Derby: Polonia Bydgoszcz-Apator Toruń. Coś pięknego:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Liberate

Szkoda, że na tą chwilę możliwe, jedynie w formie sparingu ;) Na razie gratki za operatywność dla Was. Tymczasem nie zapominajcie o starym "wrogu" szukając w Polsce nowych :P

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Dzięki piękne:)
My tęsknimy za starym "wrogiem" bo jest on naturalnym:) Ja trzymam kciuki, że u Was znajdą się właściwi ludzi i przywrócą Polonii należne jej miejsce.

| Odpowiedz
blokuj
Liberate

Dzięki Kolego za dobre słowo. Na razie maglujemy kandydatów do ratusza, starając się nie dać wkręcić jak ostatnio ;)

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Nie ma sprawy:)
Nie dajcie się tam i pokażcie jak ważna jest dla Was Polonia. Do zobaczenia w Elidze w 2016 roku:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
eddy

Powodzenia Somsiady ! Gramzy ,Bruskie i inne gady odpowiedzialne za upadek Gryfow za mordy od smacznego korytka poodciagac!

| Odpowiedz
blokuj
Liberate

Dzięki eddy!!! Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie... co w kontekście nadawcy ma podwójny wymiar ;) Powodzenia przy budowaniu składu na przyszły sezon :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.