Wątek dotyczący artykułu

Rosyjska federacja postawiła Artioma Łagutę pod ścianą. "Grożą mi odebraniem licencji"

Artiom Łaguta nie wystąpił w piątek w finale indywidualnych mistrzostw Rosji. Jak się okazuje brak przyjazdu do Saławatu może mieć dla zawodnika Grupy Azoty Unii Tarnów poważne konsekwencje.

przeczytaj cały artykuł


HDZapora

Ten kraj to dramat dla całego Świata!


Generalnie większość z nas myśli podobnie, ale jak popatrzeć na podejście w ostatnich latach naszych żużlowców do IMP, to zastanawiam się czy to ruskie podejście w tym wypadku nie jest godna naśladowania...ponad to nie jestem pewien, ale wydaje mi się że inne federacje w Europie maja w zanadrzu też jakieś sankcję za olewanie przez zawodników zawodów o mistrzostwo kraju

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gdańsk

Tylko trzeba się zastanowić nad tym jaka liga jest w tym kraju i że ichny związek żużlowy chce aby to zawodnicy utrzymywali ten sport a zwłaszcza imprezy nie klubowe. A jak zmienią obywatelstwo to może a raczej na pewno, odbije się to na ich rodzinach. Tam cały czas panuje głęboka komuna. Za dużo ludzi żyło z komuny aby z tego zrezygnować. Dlatego popierają następnego tyrana. Rusek musi mieć bat nad głową bo inaczej głupoty przychodzą mu do głowy.
Amerykanie robią dokładnie to samo co ruskie tylko w inny sposób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.