Wątek dotyczący artykułu

Primera Division: Atletico wciąż rządzi w Madrycie! Druga porażka z rzędu Realu

Po wygraniu Superpucharu Hiszpanii tym razem Atletico Madryt zdobyło Santiago Bernabeu w rozgrywkach ligowych! Podopieczni Diego Simeone byli niezwykle skuteczni w starciu z Realem.

przeczytaj cały artykuł

MichuRM

zarówno Real jak i Manchester grają piach a po drugie co innego przegrać z najlepszą taktycznie drużyną na świecie a co innego remisować z Sunderladami czy Burnley ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
iverson75

A z kim dostaliście wpier... dwa tygodnie temu??? Czy Sociedad to też najlepiej poukładany zespół na świecie??? To taki odpowiednik Sunderlandu czy Burnley,więc daruj sobie takie porównania...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MichuRM

Sociedad jest wg ciebie na poziomie Sunderlandu czy Burnley?przypomnę ci że na Anoeta Barca dwa razy z rzędu przegrała a w półfinale PK był remis ,nie pisałem ze Sociedad jest jakąś wybitna taktycznie drużyną ale to walczaki taka gorsza wersja Atletico co i tak można uznać za komplement ;D także luz

| Odpowiedz
blokuj
Chazz

No tak, mniej więcej. W sumie fakt, Real też wtedy wtopił. Rozmiary porażki są dość porównywalne, chociaż w "Królewskich" grali znacznie lepsi zawodnicy. Nie lubię ani Realu ani nie przepadam specjalnie za United, więc nie przeszkadza mi, że przegrywają. Bez sensu w sumie dyskutować który z tych zespołów gra teraz gorzej. Obra grają piach :d

| Odpowiedz
blokuj
kawasaki14

Ja tam się cieszę "przy dobrych wiatrach" do końca obecnego sezonu może zarząd się ogarnie i wywali na zbity pysk Pereza, a z nim marionetkę Ancelottiego. Trener, jak bramkarz, musi mieć jaja, a nie, że ktoś mu burdel w drużynie robi, a ten nic. Żeby w 3 miesiące tak spartolić najlepszą drużynę poprzedniego sezonu... jeszcze przebijemy "dzieło" Guardioli w Monachium.

| Odpowiedz
blokuj
BBC

Pisałem już kiedyś że REAL zatęskni jeszcze za Mourinho ...był jaki był ale prawda jest taka że nie dał sobą rządzić tak jak Ancelotti, tak jak napisałeś ten koleś nie ma jaj, pozwolił sprzedać Di Maria który uratował LM Realowi ...jak sie nic nie zmieni w grze to biedny ten sezon bedzie dla Realu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.