Wątek dotyczący artykułu

Vive Tauron przeciwko Nielbie bez czterech zawodników

W zaledwie trzynastoosobowym składzie wybrali się na niedzielny mecz z Nielbą Wągrowiec szczypiorniści Vive Tauronu Kielce. W ekipie mistrzów kraju zabraknie czterech zawodników.

przeczytaj cały artykuł

Znajomy Berta

Wy, "kumaci z Płocka", pytacie mnie, niekumatego, jak wspierać kibiców Iskry? Nie żartujcie... Macie tyle jaj co kibice Elany, którzy w proteście przeciwko Osuchowi odpuścili jedyny ciekawy wyjazd, do Bydgoszczy, solidaryzując się fanami Zawiszy? O jakiś transparentach czy okrzykach już nawet nie wspominając. I od razu zaznaczam: mam gdzieś jakie są Wasze działania w tej sprawie. Po prostu jako kibica piłki ręcznej i Iskry śmieszy mnie to, że ciągle "filozofujecie" na ten temat, a jak widać "filozofowanie" to nie jedyna opcja w tej sytuacji. Ja szanuje Berta i mam nadzieje, że wkrótce dojdzie do porozumienia, bo nie ma Iskry bez Berta, a bez kibiców Servaas wielkiego klubu nie zbuduje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Czyli co, liczysz ze kibice Wisly odpuszcza wyjazd do Kielc aby sie z wami solidaryzowac? Pewnie mogliby tak zrobic gdyby mieli pewnosc,ze naprzeciw stoi powazna ekipa. Wiesz jak w waszym przypadku by sie to zakonczylo? Nasi odpusciliby wyjazd, a wy dzien przed meczem dogadalibyscie sie z Bertusem i wrocili na trybuny,robiac z nas idiotow. Dlatego nie podawaj za przyklad kibicow Elany czy Zetki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Znajomy Berta

Tak tak, oczywiście, czyli Nafciarze, jesteście bardzo kumaci, ale zero poparcia będzie dla sprawy. A nie pomyśleliście, że takie poparcie mogłoby wpłynąć pozytywnie na sytuacje fanów Iskry? Tak czytając te Sportowe Fakty od jakiegoś miesiąca, to dochodzę do wniosku, że Wiślacy strasznie mędrkują bez przesłanek ku temu. Przyznaję od razu, dla mnie "piłka ręczna" to w 80% sport i w 20% szeroko rozumiane "kibicowanie", "ultraska". Wydaje mi się, że to drugie nie obejdzie się bez tego pierwszego (zdecydowanie bardziej niż na odwrót), natomiast Płocczanie ewoluowali w takim kierunku, że zdając sobie sprawę ze swojej niemocy "sportowej", cały szczypiorniak sprowadzili do "kibicowania". To nie moje klimaty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Hehehe powiedz od razu,ze mamy za was stoczyc walke z Bertusem. Najpierw pokazcie,ze CHCECIE cos zdzialac,a dopiero oczekujcie wsparcia. Tak jak napisala osoba ponizej- udajecie ze cos robicie, a konczy sie na zwyklych oswiadczeniach ktore Bertus totalnie zlewa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Wisła Płock

Macie tyle jaj co kibice Elany, którzy w proteście przeciwko Osuchowi odpuścili jedyny ciekawy wyjazd, do Bydgoszczy, solidaryzując się fanami Zawiszy? O jakiś transparentach czy okrzykach już nawet nie wspominając

O czym Ty piszesz? Chyba żartujesz.
Najpierw zacznijcie od siebie.
Najpierw to Wy sami się postawcie Bertowi, bo jak na razie to żadnej akcji protestacyjnej z Waszej strony nie było. Poza jakimś wstrzymaniem dopingu nie zrobiliście nic, kompletnie nic. Czy kiedykolwiek wywiesiliście jakiś trans przeciwko Bertowi, czy kiedykolwiek pojechaliście/pocisnęliście głośno w hali pod jego adresem?
Nigdy!
Niby czegoś oczekujecie, a tak na prawdę poza nic nieznaczącymi bzdetnymi oświadczeniami nie zrobiliście kompletnie nic. To chyba Wam brakuje jaj do zrobienia akcji protestacyjnej z prawdziwego zdarzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
ZKS

Rozumiem że oczekujesz że kibice Wisły będą walczyć za nazwę Iskra bardziej od samej Iskry?Człowieku,najpierw sami się ruszcie i zróbcie COKOLWIEK.Oczekujesz transparentu czy okrzyków w ramach solidarności a tymczasem sami nie kiwnęliście palcem.Porównanie z Zawiszą jak kulą w płot-oni COKOLWIEK robią.Przecież wy nawet strony w internecie nie macie poprzez którą edukowalibyście ludzi-o co "walczycie" z kim i dlaczego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.