Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2014: Aleksiej Spiridonow znów dał o sobie znać i tym razem obraził Polaków

Kontrowersyjny rosyjski przyjmujący Aleksiej Spiridonow znów pokazał swój krnąbrny charakter oraz to, że często ma problemy z myśleniem.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
art87

Przeczytaj, co tu napisano o prawdziwym znaczeniu tego wpisu. Nie daj się podpuścić.
Rosiński, autor tego artykułu albo nie zna rosyjskiego albo chciał puścić "gorący" artykuł albo jedno i drugie. Nie miał wpisów pod swoimi artykułami a nagle pojawiło się ich mnóstwo. Klików jeszcze więcej. Jakie to proste a skuteczne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
skandal10

Dokładnie mam takie samo zdanie. Czemu miał służyć ten artykuł; tylko rozgłosowi autora.
Ja uważam, że najlepszą bronią w takim wypadku jest śmiech. Naprawdę. Wyśmianie kogoś jest bardzo skuteczną bronią. I najlepiej przy każdej nieudanej akcji Rosjan zamiast gwizdać wołać głośno Ha,Ha,Ha zobaczycie, że to działa. Agresja wyzwala agresję a wyśmianie bardzo deprymuje.Pozdrawiam wszystkich i więcej Luzu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

" fonetyzm „pszeki” nie jest wulgaryzmem i nie obraża, raczej tytuł w SF prowokacyjny, rodem z tabloidów".
Nie tylko tytuł ale i artykuł jest powtórzony po innych portalach. Panowie "dziennikarze"! Wiecej rzetelności! Jak nie znacie języka i ludzi, to nie wydawajcie bezmyślnych osądów! Nie szczujcie, żeby uzyskać zainteresowanie publiki i klikalność! Bądźcie wiarygodni a nie prowokacyjni! Najpierw sami się nabieracie, bo jeden bezmyślnie powtarza za drugim, a potem nabieracie innych! Widać to po wielu wpisach, gdzie indziej jeszcze znacznie więcej ludzi dało się napuścić, generalnie na Rosjan. A jak było naprawdę? Dobrze, że załączono dowód rzekomego "przestępstwa" czyli screen tego wpisu. Ja znam dobrze rosyjski, rozumiem sens wypowiedzi bez pomocy Googla wiec wiem, co piszę, w przeciwieństwie do niektórych redaktorów.
Spiridonow po prostu wyraził oburzenie, że losowanie jest "ch..jowe", (zgoda!) i nic dziwnego bo znów muszą grać z Brazylią. Dwa najsilniejsze zespoły znów znalazły się w jednej grupie. Dodał, że to też przykra sytuacja dla Polaków (zgoda!), których nazwał gwarowo "pszeki", coś jak my na Czechów mówimy "pepiczki". Nic w tym złego a jakie odbyło się szczucie. Wysnuwanie takich ocen jak ta :"wypowiedział się w dość obraźliwy, szyderczy sposób:" jest nieadekwatne i nieodpowiedzialne ze strony osób publikujących, zwłaszcza na tak poczytnym portalu, jak ten

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.