Wątek dotyczący artykułu

Zdrowie ponad wszystko. Rafał Dobrucki: Tor ma być bezpieczny, bez dziur i kolein

SPAR Falubaz zapewnia, że zwróci baczną uwagę na sposób przygotowania gorzowskiego toru.- Nie ma znaczenia, czy będzie twardy, przyczepny czy śliski. Ma być bezpieczny - powiedział Rafał Dobrucki.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
oliwww

no wypil sobie sobie chlopak wieczorem przed zawodami i mial pecha , ze nie zeszlo. cpun? no nie udowodniono mu nic, nie jak w przypadku dudka. glwalciciel? rowniez nic nie udowodniono, w dodaktu sad wydal wyrok uniewinniajacy ,prawda?:) ah ten bol szczury :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pavlus

Skoro jej zapłacono za milczenie, to się wycofała- bez powodu nie zgłosiła tego. Ćpanie udowodniono- po ćpaniu i piciu prowadził pojazd; rzeczywiście powód do dumy. Odnośnie "no wypil sobie sobie chlopak wieczorem przed zawodami i mial pecha , ze nie zeszlo" to: wziął sobie coś trochę chłopak przed meczemm w Gorzowie i miał pecha, że nie zeszło. Ból to ty czujesz.
"dudek"? Mówisz o ptaku? Nie wiem, co ptakom udowodniono w tej kwestii, bo jeśli byś mówił o Patryku, to by było to z wielkiej litery.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.