Wątek dotyczący artykułu

Ryzykowna gra GKM-u Grudziądz. Marta Półtorak: Najbardziej winny jest Rafał Okoniewski

GKM Grudziądz prowadzi ryzykowną grę, wstawiając do składu Rafała Okoniewskiego - takiego zdania jest Marta Półtorak. PGE Marma może zmierzyć się w finale właśnie z drużyną swojego byłego zawodnika.

przeczytaj cały artykuł


THE_STIG

A tak po za tym jak Rzeszów chciał kogoś ukarać to powinien zacząć od Pedersena, który kpił sobie na cały świat z tego klubu jeżdżąc w GP, a na następny dzień nie stawiając się na zawody ligowe. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Nicki w GP startował właśnie za pieniądze Marmy, a ligę olewał ciepłym moczem! Zamiast karać Dzika on dalej jest tam głaskany jak inni obcokrajowy. Najłatwiej jest ukarać swojego... polskiego zawodnika, który jeździł dla tego klubu parę ładnych lat, a Nicki wpadł na rok zarobić na GP :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
THE_STIG

Przecież mówie, że wszyscy robią to samo głaskają obcych, a swoich karzą. Podoba Ci się to, że to tolerujesz stwierdzając, że jak inni tak robią to my też? W takim razie gratuluję tak dalej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.