Wątek dotyczący artykułu

Władysław Komarnicki: Niech Falubaz nie grzeszy i milczy na temat toru

Władysław Komarnicki uważa, że Stal Gorzów znajdzie się w finale play-off ENEA Ekstraligi. W ocenie byłego prezesa gorzowskiego klubu, gorzowianie pojadą w nim z Fogo Unią Leszno.

przeczytaj cały artykuł

KATO

Na miejscu Falubazu w temacie przygotowania toru bym milczał. Ze względu na historię nie powinni zabierać głosu. To jeden z ostatnich klubów, który powinien się wypowiadać. Pamiętamy, jak było z ich nawierzchnią.

Przypomnij mi Władek jak to było z Naszą nawierzchnią

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gacek

kazdy kibic zuzlowy pamieta te przekładane finały i palone baloty słomy i opony na zielonogorskim torze ...Władek ma racje choc sam nie grzeszy niewinnoscią w tym temacie ..taki wasz folklor Kargulowy,to macie w genach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MrJerry

Jeśli wlasnie ta sytuacje ma na mysli honorowy,to gratuluje wszystkim popierajacym inteligencji... A jesli ktos ma dobrą pamiec niech przypomni kiedy tor w Zielonej byl nie regulaminowy i stanowil zagrozenie dla zawodnikow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Maverick

Ależ oczywiście Jerry, mogę pomóc w tym temacie. Niestety, przypominam to , wam, Falubazom, bo w dziwny sposób zatraciliście zbiorowo pamięć. Nie będę daleko sięgał pamięcią, ale zawsze było tak, że jak w Gorzowie tor był do walki, to u was nie i na odwrót. Przypomnę tylko od waszego "brązu" i "dumy Lubuskiego" - SELEKTYWNY TOR - tak nazywał wasz owal pewien pan z łatką SB.A dlaczego selektywny? Bo decydował start, a każda próba zjechania z JEDYNEJ ŚCIEŻKI groziła zakopaniem się i upadkiem. Nikt o zdrowych zmysłach nie ryzykował zdrowia. Nikt nie płakał, każdy wiedział co zastanie w Zielonej, zaciskał zęby i jechał. Na pytania skierowane do was - kibiców Falubazu - " czy nie nudzi was taki mecz"?, lub zajefajne zawody "gęsiego" - powtarzaliście jak mantrę - " TRZEBA UMIEĆ JECHAĆ W KAŻDYCH WARUNKACH, NA KAŻDYM, TORZE". Byliście prze szczęśliwi, bo drużyna wygrywała. styl wygranej był nie ważny. Niejaki ws21, jak myślisz, skąd się wzięła ksywka na niego "sumienie falubazu"? Zaraz mi powiesz, " ale tor był bezpieczny, regulaminowy" - błagam, nie żartuj. Wszyscy wiemy jak było, bo to nie tak odległe czasy. Jerry, to nie czas na napinkę, wasi wiedza co zastaną, więc powinni się przygotować do meczu, a nie płakać jak w ubiegłym roku na tydzień przed meczem. Niech sobie wasi włodarze przypomną to, co sami wówczas mówili i robili. Nie mów mi tylko, że teraz poszli po rozum do głowy, bo to sport zawodowy z dużą ilością kasy. A tam gdzie kasa nie ma sentymentów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
bzyk

witaj . ale to było kiedyś teraz jest inaczej i chcą jak stół u nas tak było to u was też powinno być tak samo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
karlosStal

a zapomniales jak w zielonce wam studnie wyschly w ostatnim czasie, ze nawet komentator pytal rozowego czy wodociagi w zielonej strajkuja, bo taka pustynia ??? byles na tym meczu ??? pytam o bycie, bo ogladac z trybun go napewno nie ogladales, nie bylo mozliwosci przez ta burze piaskowa ... i piszecie o kombinowaniu, jakbym polewaczkowego slyszal ...

| Odpowiedz
blokuj
karlosStal

dziura w tym sezonie zrobila sie tylko w meczu z gdanskiem i to przez buca komisarza ... na trybubnach nawet to bylo widac i kibice o tym dyskutowali, tylko slepy sedzia nie widzial ... a tor przejeli w sobote rano !!! a wy meczy z gorzowa nie ogladacie, tylko ciagle ten sam slogan "dziury na torze"

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

Oj tam, oj tam bzyku (witaj). Ja bym tez chciał tor do walki, bo "gęsiego" mnie nie rajcuje. Najgłośniej krzyczą właśnie ci, którym wcześniej taki stan rzeczy odpowiadał.

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

To już przeszłość. I nie mów mi co mam sobie przypomnieć, bo na zbiorową sklerozę zapadli kibice Falubazu. Tor bedzie, jaki będzie i ...mam powtórzyć ponownie "mantre kibica Falubazu"?

| Odpowiedz
blokuj
gul falubaz

Zaiste tak było tylko że na przykład ja, nigdy tego nie pochwalałem , pisałem o tym wtedy i teraz też cicho siedział nie będę . Jestem przekonany że jutro znowu będą wykopki bo jak tu ktoś pisał o naszych żużlowcach Pampers u Palucha pełny. Ewentualna porażka pewnie zakończy jego karierę w Gorzowie . Bądźmy szczerzy szanse mamy dużo mniejsze niż Wy , nie mamy Dudka , nie ma presji i nie mamy nic do stracenia . Falubaz skazywany na porażkę nie raz już potrafił zaskoczyć nawet własnych kibiców . Oby wszyscy jutro w zdrowiu ukończyli zawody i niech wygra lepszy. Pozdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Maverick

A to, że byłeś jednym z nielicznych, którym to się nie podobało - doskonale pamiętam. Lecz weź pod uwagę, że teraz najwięcej wojują ci, którym wcześniej , u siebie to nie przeszkadzało.

| Odpowiedz
blokuj
J. Szymkowiak

Wtedy tlumiki byly normalne i na przyczepnym torze typu kopa (bez dziur) mozna bylo jechac. W Gorzowie jednak nie dosc ze jest tor przygotowany pod stare tlumiki to jeszcze niespodzianki i pulapki czychaja na przyjezdnych co jest nie do przyjecia.
Wiec Wladek zamknij jadaczke niewypazona lecz spalona przez solarium.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Maverick

Przypominam - trzeba umieć jechać w każdych warunkach, na każdym torze i bez żadnych "ale". Byłeś jednym z tych, którym odpowiadał tor trenera Żyty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
MrJerry

Wole ogladac jazde gesiego niz,walke zawodnika z torem. Nie nazywajmy toru z odrywajaca sie nawierzchnią,z tworzacymi sie koleinami i gnojowiskiem na drugim łuku torem do walki. Interesuje mnie tylko zwyciestwo mojej druzyny,a styl czy po walce czy po jezdzie gesiego ma drugo rzedne znaczenie. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.