Wątek dotyczący artykułu

Kolejny sponsor przedłużył umowę z Vive Tauronem

Sponsorująca Vive Tauron Kielce od 2010 roku firma Riham podpisała nową umową z kieleckim klubem. To kolejne w ostatnich tygodniach zakończone sukcesem rozmowy ws. sponsoringu mistrzów kraju.

przeczytaj cały artykuł


Damastes z przydomkiem Prokrustes

Poniższy komentarz mojego autorstwa przed chwilą usunięto. Z jakiego powodu? - pytam.


Istotą obecności ZKS-a na tym portalu jest właśnie szczekanie. Szczekanie ZKS-a czerpie paliwo z nienawiści do wszystkiego co związane jest z Kielcami (bo przecież nie tylko z klubem z Kielc - wszak ten człowiek analizuje budżety województw, wytyka biedę toczącą Świętokrzyskie, ilość pieniędzy w ramach tzw. "janosikowego", rozmiar w pasie spodni Bertusa, itd., itp). Toczy go choroba. Choroba niszcząca psychikę, karmiąca organiczno-fekalne słownictwo. A przecież - jak pokazują niektóre przykłady kibiców z Płocka - można być inteligentnym, szanowanym przez antagonistę z Kielc, kibicem. Kibicem własnego, płockiego, klubu, ale i, co ważne - po prostu: kibicem piłki ręcznej.


ps. A dla Bertusa Servaasa ogromne podziękowania za biznesowe serce dla klubu i skuteczność w ciężkich czasach, w których sponsorzy nie wciskają się wcale oknami. Brawo, Bert.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Złoty Bogdan

Ponieważ nie spodobał się osobnikowi o którym pisałeś :) Tak tak, on tu jest, nic nie napisze, uda że go nie ma bo mu głupio, ale jest, piąstki zaciśnięte ze złości i ta bezradność, że bukiety z Kielc znowu mu cisną, a on nic nie może na to poradzić :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.