Wątek dotyczący artykułu

Stan zdrowia Janusza Kołodzieja po upadku w Lonigo. "Cegła": Ucierpiały palce lewej dłoni

Janusz Kołodziej po groźnie wyglądającym upadku w Lonigo jest poobijany, ale najprawdopodobniej będzie w stanie wystartować w niedzielę w Tarnowie.

przeczytaj cały artykuł

Kilf86

Wydaje mi się ,że do ostatniego biegu będzie ciekawie. Mam nadzieję ,że pan Janusz będzie w pełni sił. Ale Leszno ma nie spotykane szczęście w tym sezonie a pozostałe trzy kluby wręcz pecha. No i forma zawodników Leszczyńskiej Unii jest z meczu na mecz jest coraz lepsza. Niech wygra lepszy . Acz kolwiek Tarnów zasłużył sobie na finał w tym sezonie a Leszno gdyby nie bardzo nieprawdopodobny wynik w Zielonej Górze i minusowe punkty Torunia to o czwórce mogli by zapomnieć. Dostali ją w prezencie a teraz przy kontuzjach i abstynencji zawodników w Zielonej Górze , Gorzowie i Tarnowie mogą sprawić niespodziankę i zdobyć mistrzostwo. Ciekawy jestem jak to się potoczy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
byczek NZUL

Leszno ma nie spotykane szczęście w tym sezonie a pozostałe trzy kluby wręcz pecha.

-hahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahah " kompemitacja"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yoyo

No mamy takiego farta że ho ho....gdyby Pawlickiemu się coś stało dzisiaj w tym upadku w Lonigo to nie wiem kto by miał jechać jutro za niego. Nie mamy już rezerwy, bo wszyscy juniorzy na wypożyczeniu ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
t częstochowa

Witam. To, że będzie bardzo ciekawie, to nie ulega najmniejszej wątpliwości, ale pytanie tylko dla kogo będzie ciekawie ?:). Według mnie, po raz enty da o sobie znać wysokogatunkowe cwaniactwo ( w dobrym tego słowa znaczeniu ) pana Cieślaka. Sprawa kolejna, tor tarnowski to nie leszczyński: uważam, że zatrze się sumaryczna przewaga punktowa między juniorami, Kacper i Ernest zrobią porównywalną ilość punktów co Piotrek i Tobiasz o ile ten pojedzie jako junior. Martin, Artem, Jasiek i Krzysiu vs Nikuś, Zengi, Balon i Przemek... widzisz różnicę ?. Według mojego toku rozumowania, różnica po piętnastym biegu będzie oscylowała między 18-ście, a 24-ry oczka, a moim typem jest wynik 56:34... takie moje zdanie. Pozdr :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Teddypol

Jaskolek i Cieslaka !!!!!!! (to, ze kiedys kupilem fiata 125p w Tarnowie i okazal sie kradzionym) nie ma nic do rzeczy ;-D MP moga byc tylko Jaskolki (jak nie Sl. Sw-ce, to kto ?)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.