Wątek dotyczący artykułu

Mecz w Tarnowie przełożony!

Pogoda spłatała sporego figla w Tarnowie. Obfite opady deszczu, które przeszły nad tarnowskim obiektem uniemożliwiły rozegranie rewanżowego meczu półfinałowego ENEA Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

Edward Ącki

Śmieszy mnie argumentacja że to bezpieczne dla wszystkich tor wygląda względnie,w szwecji jadą nawet jak kałuże stoją na łukach,nikt nie pyszczy wsiadają na motory i ryzykują zdrowie za te grosze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Jestem-Byczy

Mimo, że jestem za Lesznem to się nie zgodzę, Tor był dobrze przygotowany ale czekać 2-3 godzin to już jest męczące dla zawodników, organizatorów a na dodatek w Tarnowie jest jeszcze duże prawdopodobieństwo dalszych opadów ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Fan z Tarnowa

Prognozy pogody były znane już w czwartek bodajże podawali że w niedzielę ma padać. Dziś też mogliście sobie zobaczyć. Ryzyk fizyk. Skoro były niekorzystne prognozy to mogliście siedzieć spokojnie na dupie a nie taki kawał drogi jechać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Fan z Tarnowa

Klub z Tarnowa dostał takie informajce od sedziego i jury... poza tym jeżeli gość jedzie 6 godzin to rozumiem że już koło 9 musiał wyjechać, wtedy nic nie bylo podowane a jedyie tyle że mają być ulewy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PICCOLO

Gdzie ty te ulewy miales? Sam sprawdzałem o 9 to było 0,9 mm deszczu. O 11:00 decyzja ze jedziemy. Godzinę później ze mecz nie jest zagrożony. Po drugie nie dziw się ze jechali. Bo każdy chciał zobaczyć na żywo jak Tarnów odpada z walki o złoto:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kukikola

Byleś na stadionie, widziałeś na żywo??? To się nie odzywaj. Taka ulewa że by można było zrobić zawody pontonowe na torze...

| Odpowiedz
blokuj
Fan z Tarnowa

Hhahaah już się nie mogę doczekać waszych min po rewanżu haha sam bym ci dał motor i żebyś się połamał na takim torze. Może Ty nie szanujesz swoich kości ale szanuj kości innych ok?

| Odpowiedz
blokuj
PICCOLO

Raz nie jestem z Leszna. Dwa nie jesteśmy w średniowieczu i za pomocą kamerek wiem jaka pogoda była w Tarnowie. Wczoraj od 16 bez deszczu. Padało dziś rano. Od 11 sucho. I teraz zaczęło łac przed meczem. Więc nie opowiadaj bzdur ze cały piątek sobotę i niedzielę padało w Tarnowie. Wyjedź w Bieszczady i tam jeleni szukaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
enzzo

Ty chyba nie wiesz co mówisz. Może do rana mieli czekać a za godzinę by lało od nowa. Spuść ciśnienie bo Ci niewygodnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.