Wątek dotyczący artykułu

Problemy z torem w Gorzowie! Mecz Stali ze SPAR Falubazem przełożony!

Mimo kilku godzin przygotowań nawierzchni mecz pomiędzy Stalą Gorzów i SPAR Falubazem Zielona Góra został przerwany po pierwszym biegu. Najwięcej problemów sprawiał zawodnikom pierwszy łuk.

przeczytaj cały artykuł


ores

po co są ci komisarze? jak ich "praca" polega na podjęciu decyzji, że z torem nic nie robimy bo i po co tylko czekamy aż przyjedzie sędzia. Cały dzień zmarnowany nie padało można było doprowadzić stan toru do używalności, ale nie jest rozkaz nic nie ruszamy, nie osuszamy, czekamy na sędziego który przyjeżdża na 2 godz przed meczem i dopiero zaczynają się prace trochę jakby za późno? kibice czekaja 2, 3 godz na stadionie jutro mają prace, szkole a oni dopiera ruszają z pracami na torze po czym po podjeciu decyzji, ze jedziemy sędzia jednak zmienia zdanie ze nie jedziemy gość podjał decyzje to sie jej trzymaj a nie co chwile zmienia pod naporem jednej z drużyn gdzie w tym wszystkim kibice, ich czas, pieniądze, gdzie tv, koszty ponisione przez gospodarzy, gdzie wreszcie promocja tej dyscypliny. Jak dalej będziemy mieli takich nie umiejętnych sędziów i komisarzy to kiepsko to widzę, brak decyzji to co sie dziś wydarzyło to była jakaś KPINA!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.