Wątek dotyczący artykułu

Problemy z torem w Gorzowie! Mecz Stali ze SPAR Falubazem przełożony!

Mimo kilku godzin przygotowań nawierzchni mecz pomiędzy Stalą Gorzów i SPAR Falubazem Zielona Góra został przerwany po pierwszym biegu. Najwięcej problemów sprawiał zawodnikom pierwszy łuk.

przeczytaj cały artykuł

19_APATOR_62

Ludzie tego sportu już NIE MA- jest tylko kolesiostwo, układy dziurawe tory, żałosne tłumiki, banda oszustów.. TO JUŻ NIE JEST ŻUŻEL. Liczy się tylko ślepe podążanie za sukcesem- bez żadnego szacunku do rywala, kibica który przychodzi oglądać SPEEDWAY ,a nie śmieszne biegi gdzie wszystko rozgrywa się na starcie, albo przez dziury w torze. Było mi wstyd sezon temu za to co zrobił nasz zarząd ,ale teraz nawet nie mam siły się gniewać czy śmiać z obecnej sytuacji w tym sporcie- robi mi się przykro ,że to co kocham jest tak bardzo HAŃBIONE z każdym rokiem coraz bardziej..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wein_gorzów

od i cała prawda..przepychanki lubuskie przepychankami..ale żuzel ze sportem coraz mniej ma wspolnego..wiecej na papierze sie odbywa niz na torze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.