Wątek dotyczący posta na blogu

Ten mecz powinien się był odbyć.

użytkownik usunięty

To co wczoraj staraliśmy się obejrzeć było jedną wielką szopką i składową wielu złych zachowań w tym oczywiście działaczy klubu z Zielonej Góry,sędziego oraz komisarza toru,pozostaje duży niesmak i oczekiwanie na kolejne rozstrzygnięcie tej sportowej batalii w ,której zazwyczaj mamy do czynienia ze (…)

przeczytaj cały artykuł

gregbyd

A ja, jako niezaangażowany obserwator stanowczo mówię nie! ;) Cała kolejka powinna być wcześniej przełożona, lub godziny jazdy zmienione ;) Ten weekend wyjątkowo obfitował w sportowe wydarzenia. Całe dnie przed TV, to się nie godzi ;) Kopacze, siatkarze, kolarze, modlitwa na Anioł Pański i na to wszystko żużel... Kiedy wczoraj zbliżała się 19-sta już chciałem spytać: „Jak żyć Panie Premierze, jak żyć? Na szczęście problem sam się rozwiązał tym bardziej, że rezultat pierwszej odsłony nie wróżył mi powodzenia w typerze :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
21 GUNS

Nieauktualne...Jak żyć pani PREMIERO...:)))))Po modlitwie na Anioł Pański już byłem wyczerpany...a jeszcze tyle emocji...:))))0Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

jako niezaangażowany obserwator

dalsza części Twojego wpisu zaprzecza jego pierwszemu zdaniu...wynika bowiem z treści ,że byłeś Grzesiu bardzo zaangażowany i odwołanie tego meczu już w planowanej godzinie jego rozpoczęcia dałoby Ci chwile, na złapanie oddechu;))))))))))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
gregbyd

Miałem na myśli, że nie jestem tak zaangażowany, jak gospodarze, czy goście :)
Mam oczywiście swoje preferencje, ale uwierz mi, że tego dnia wszystko w związku z siatkarskim finałem zeszło na dalszy plan. Bardzo liczyłem na szybki mecz od godz. 19-stej i jego zakończenie krótko przed finałem. Szkoda, że organizatorzy o tym nie pomyśleli, ale wiem, TV, te sprawy. Każde derby, to szczególne widowisko, którego żal nie oglądać.
Przypomina mi się rok 76 i MŚ w Spodku, szybka podróż pociągiem do Katowic, mecz Polska-ZSRR i ...brak biletów. W ramach rekompensaty jako małe dziecko dostałem czapkę z daszkiem z logo imprezy. Jak ja później dumnie ją nosiłem... Musiało to być wielkie wydarzenie, skoro tak dobrze do dziś je pamiętam.
Teraz mieliśmy takie podobnej rangi i mam żal, że wielki potencjał został zmarnowany przez przepychanki i przez wielu mecze pozostawały niezauważone, oprócz zwycięstwa w finale. Pozdrawiam! :)
PS: Przepraszam Gospodarza, że nie wypowiadam się w temacie, ale zwyczajnie sprawy nie znam ;)

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Miałem okazję, to wylałem żale ;)
Łezka się w oku kręci :)
Chyba wtedy narodziło się cytowane do dziś:
"Gratulacje STOP Gaz STOP Ropa STOP"

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Fajnie się zaczęło...niestety bodaj 5 sekund przed końcem ostatniego meczu straciliśmy bramkę na 2-1 z Niemcami i wylądowaliśmy w grupie B. I tak oto nasz największy hokejowy sukces był jakby początkiem upadku polskiego hokeja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.