Wątek dotyczący artykułu

Paweł Zagumny: Lepszego zakończenia kariery nie mogłem sobie wymarzyć

Wszedł w finale i jak sam mówi, oszukał Brazylijczyków. Paweł Zagumny był jednym z bohaterów meczu o złoto. - Lepszego zakończenia kariery nie mogłem sobie wymarzyć.

przeczytaj cały artykuł

zapomnialemnicka

Nie zgodzę się z Tobą. Największa strata to Wlazły, który tym turniejem udowodnił, że jest 2 klasy wyżej od pozostałych naszych atakujących. Mamy bardzo mocny trzon kadry: Drzyzga,Mika,Kubiak,Kłos,Nowakowski,Zatorski,Kurek czy Wrona( o ile się chłopak ogarnie mentalnie ) a zmiennicy się znajdą. Pamiętajmy, że teraz liczą się IO w Brazylii i są 2 lata na dokoptowanie kogoś do kadry, a myślę, że część chłopaków jeszcze podniesie swój poziom gry.
Poza tym Brazylia ma o wiele starszy zespół: Sidney 31, Visotto 32, Murilo 33, a nstępców nie widać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Valar Morghulis

Cieciu niedomyty wklejasz ten sam post na kilku stronach nie umiesz nic nowego wymyślić ale nie martw się pisowskie k...y tak już mają. Jak ci tak źle w Polsce nikt cie tu nie trzyma won.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
tonysoprano

raczej cieciu przez takich jak ty czyli nie umiejących docenić sukcesu Polski albo Polaków musimy opuszczać nasz kraj. Wszyscy w Polsce są dumni z mistrzostwa oprócz ciebie , że też takie zera jak ty muszą istnieć .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.