Wątek dotyczący artykułu

Mecze w Tarnowie i Gorzowie w środę!

Speedway Ekstraliga w poniedziałkowym komunikacie poinformowała, że przełożone w niedzielę mecze półfinałowe w Tarnowie i Gorzowie rozegrane zostaną w środę. Oba transmitowane będą w telewizji.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

ZG wisi raczej ten termin. Raczej Tarnów byłby zainteresowany niedzielą, bo Greg by na 100% wrócił. A tak to nie wiadomo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nikodem Czosnyka

No świetna, niedawno skończyła się ulewa, na później też zapowiadają ..... upatrrujecie swoich szans tylko w błocie ....bo będzie wam ciężko ale to nie motocross

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MoSeS

a mam Ci wysłac zdjecie? od 8 leje bez przerwy - teraz na przykład tylko mocno kropi, ale przed chwilą lało jak z cebra.

http://www.tarnow.pl/kamery/kam1.html

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Agata Kwiat

potwierdzam, w Tarnowie leje i nie ma ładnej pogody, a nawet się na to nie zanosi, więc szanse na odbycie meczu dzisiaj są nierealne.

| Odpowiedz
blokuj
bziuk

ta ładna pogoda ... ja wogóle wątpie w środe bo dziś rano w tarnowie to tak lało że ulicami płyneły rzeki

| Odpowiedz
blokuj
Speedway Fan_85

Chyba według Twoich stworzonych w główce prognoz ładna pogoda w Tarnowie. Od rana były bardzo intensywne opady deszczu, po prostu ulewa. Teraz również leje z tym że delikatnie. Co nie zmienia faktu, że tor już wczoraj był w beznadziejnym stanie (pełno wody na torze) a co dopiero dzisiaj. Tak więc dzieciaku spieprzaj do szkoły !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
stanley Gw

Tylko w Gorzowie już przyszła piękna pogoda i idzie w Waszym kierunku. Poczekajcie jeszcze kilka godzin i my wam jej nie poskąpimy.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Apator Fan

Romek jest uczulony na Cieślaka 10 razy bardziej ode mnie i nawet biblijny potop,go nie przekona,że w Tarnowie nie powinno być meczu.I wygląda na to,ze w środę znów go nie będzie.

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

Po co nowa komisja? Poruszcie ten temat przy okazji posiedzienia w sprawie tzw. "spółdzielni". Eksperci będą na miejscu więc problemu nie będzie.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

oruszcie ten temat przy okazji posiedzienia w sprawie tzw. "spółdzielni".

Tej o której hipokryta Byczek po 1 półfinale mówił? :D :D :D

| Odpowiedz
blokuj
Margit

Mnie też się wydaje ,że zrobiono dobrze , bo usunięcie tej ilości wody zajęłoby sporo czasu, a przed 19 znowu trochę popadało i tak jest do teraz , z tą róznicą ,ze dzisiaj rano dolało konkretnie, woda płynęła ulicami jak potoki.

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-

Wczoraj któryś z Leszczynian napisał, że "muszą założyć takie zębatki żeby mogli tylnym kołem wyryć się do suchej nawierzchni".
Ja nie mam więcej pytań, naprawdę. :D

| Odpowiedz
blokuj
Margit

Tor był zrobiony na twardo , ale pada u nas od czwartku, już gleba wody nie przyjmuje, wiec szukanie suchej nawierzchni to absurd.

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

Rozumiem że w Tarnowie nie wiedzą co to parasol i dlatego podczas takiej ulewy ludzie sobie chodzą jak gdyby nigdy nic ;D na żywioł można rzec ;p

| Odpowiedz
blokuj
Marlon

Teraz może i nie pada, ale między 7 a 11 lało. Praktycznie przez cały czas coś kapie z nieba, mniej lub bardziej.

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

No może ;) Ale tam ktoś pisał że cały czas leje, nawet ta osoba poftygowała się kamerkę wrzucić. Wchodzę, a tam ludzie sobie normalnie chodzą ;D I pisała to 30 minut temu czyli było to ok 13:00. Ktoś z was kłamie. Ale nie mam zamiaru roztrzygać kto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Marlon

Leszno powierzchniowo jest tak ze 2.5 razy mniejsze niż Tarnów (31-75), więc pewnie jak u was pada, to nad całym miastem. W niedzielę rano czytałem, że w Tarnowie już leje, podczas gdy u mnie było jeszcze przez 10 minut sucho.
Wklejona kamerka to aleja Solidarności, do stadionu jest jeszcze 5 kilometrów (można zmierzyć w mapach google). Widać zresztą, że ulice są mokre - taka właśnie jest w Tarnowie ładna pogoda.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

A myślałaś że Narodowy takim prostym trikiem jak naklejenie na wszystkie kamerki w Tarnowie zdjęcia z deszczem kogoś oszuka ? ;)))
To czystej wody kombinatorek, który teraz pewnie załatwia import nawierzchni z Sahary :D

| Odpowiedz
blokuj
Margit

Ja już biegnę Mu pomóc , wezmę gąbkę i zbiore wodę. My razem z Markiem (w dwujnasób)z Antarktydy zrobimy Sacharę :D

| Odpowiedz
blokuj
majk

Obecnie na Zbylitowskiej nawet słoneczko się przebija, bodaj pierwszy raz od wczoraj a na kamerce tego nie uświadczy :)

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

A nie wierzyłaś, że gorzowianie słoneczko do Tarnowa wysłali. Będzie dobrze, do środy tor wyschnie. Tylko o zaprezentowaniu tej "kiecki" to pamiętam. Do finału zawodów nie daleko.

| Odpowiedz
blokuj
MoSeS

ja dałem kamerkę ponad godzinę temu i wtedy jeszcze padało (nawet pisałem, że teraz tylko mocno kropi) - teraz nie pada, ale wcale się nie rozjasniło...
Nie za bardzo mam czas aktualizować stan opadów co 15 min.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.