Wątek dotyczący artykułu

Demolka, Dzikowski dotrzymał słowa - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Victoria Piła (relacja)

Miały być wielkie emocje, a tak naprawdę był to popis jednego aktora - zespołu MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. Drużyna Grzegorza Dzikowskiego zdeklasowała Victorię Piła i wjechała do finału PLŻ 2.

przeczytaj cały artykuł

RaVi

No wyszlo jednak fatalnie ale niestety Viktoria nie miala zadnych atutow. Zreszta my zrobilismy swoje bo zmusilismy wielkiego kolosa by trzaz przed nami swoimi napinajacymi sie portkami. Jesli naprawde chcemy walczyc o awans powinno sie ostro przemeblowac sklad. Pulczynskim juz podziekowac i to odrazu. A teraz o meczu Ostrowianie oczywiscie szybcy i gorowali ale trudno mi cokolwiek napisac o startach bo sektor gosci jest umieszczony fatalnie na tym stadionie. Pilanie kompletnie zawiedli i jedynie zlego slowa nie mozna powiedziec o Pawlaku reszta dala ciala. A teraz o otoczce pierwsze zaskoczenie przy kasie. Pytam sie grzecznie czy dzieci maja wstep za program. Kobieta zamiast mi grzecznie odpowiedziec wrecz z oburzeniem zadaje mi setki pytan a dlaczego? A z jakiej racji? Kurde po pierwsze to nie ja jestem od udzielania informacji tylko szanowna kasjerka po drugie dla mnie to nie jest dziwne ale jak widac Ostrovia nawet na dzieciach zarabia kase. Kolejne podejscie to oczywiscie ostre trzepanie nawet dzieci. No litosci chyba widac ze malec nie ma przy sobie petardy ani flaszki czy tasaka. Kolejna sprawa, ktora u mnie wywolala wrecz oburzenie to spiker zawodow. No z tak szowinistycznym prowadzacym juz dawno sie nie spotkalem, ba nie spotkalem sie przez wszystkie moje wyjazdy (a bylo ich sporo) Ten pajac jeszcze smial slowami prezesika ostrovi nas obrazic. Tym powinna zajac sie szanowna GKSZ! Na poczatku wielki popis lametowania i placzu ow pana potem oczywiscie jegomosc sie rozkrecil. STOP dla takich szowinistycznych spikerow na stadionach zuzlowych! Czy Ostrowianie albo ktokolwiek z naszych rywali goszczacych na naszym stadionie spotkal sie z taka spikerka? Pilanie przynajmniej na trybunach pokazali swoja klase dolaczyli sie do fali (czego Ostrow nie zrobil w Pile) kibicowali do konca (znaczna czesc ostrowian w Pile zmyla sie przed biegami nominowanymi) moze poza FC bo tym razem to te wysmiewani pikniki pokazali doping a FC juz po 8 biegu zwijalo flagi i siedzialo cicho by przebudzic sie na 14 i 15 bieg a potem zbierac pochwaly za swietna postawe) Reasumujac nie dziwie sie tym napinacza ostroviskim bo nawet spikerka jest prowadzona w podobnym klimacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OKC

Od dawna chodze na Miejski na zuzel i tu sie zgodze, ze takiego buraka jak ten spiker od dawna nie slyszalem, jeszcze nie bylo tego 2 co sie myli caly czas i jąka , cale szczescie naglosnienie szwankuje od dobrych 15 lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KKS

Twoja wypowiedz też jest"szowinistyczna"Może coś powiesz na temat przygotowania toru u Was i u nas?Może powiesz coś o buńczucznej wypowiedzi waszego trenejro po meczu u Was.Gdzie te furmanki od króla kiełbasy?Gdzie ta forma która przyszła w odpowiednim czasie?Krytykować kogoś każdy potrafi.Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.A teraz o napinaniu,przecież Wy przyjechaliście nas tylko dobić.Nie mam racji?Może nie wszystko było tak jak powinno.Bo nigdy i nigdzie tak nie jest.Ale nie wszystko było zle.A co najważniejsze nic nie było celowo przeciw Wam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
RaVi

Chlopie ty chyba nie wiesz jak powinna wygladac spikerka. Spiker na zawodach powinien byc bezstronny! A trenerzy i sztab szkoleniowy chyba ma prawo tak sie wypowiadac. Podobnie robil i wasz o co nikt sie nie czepia! Pisze o swoich odczuciach z waszego obiektu i mam do tego prawo i w ani jednym swoim zdaniu nie napisalem nieprawdy. Tak po prostu bylo. A ten jego lament na poczatku byl poprostu zenujacy ile to ta biedna Ostrovia nie musi teraz odrabiac punktow. Jaka to niesprawiedliwosc. Ilu to do biednego znericowanego prezesika ludzi nie dzwonilo dodajac mu otuchy. Litosci...

| Odpowiedz
blokuj
KKS

Z pewnością masz racje co do spikerki.Nie ma sensu prowadzić dalszej dyskusji.Jak Ci już wcześniej powiedziałem,punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.Nie było z pewnością robione z premedytacją nic przeciwko Wam.Nie jesteśmy waszymi wrogami.Tak jak ja większość naszych kibiców nie ma nic do Was.Pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłym roku.

| Odpowiedz
blokuj
RaVi

Ale ja nie napisalem ze to bylo z premedytacja. Takie poprostu sa fakty. Spiker ma ogromne braki i pomylil funkcje kibica z prowadzeniem meczu. Policja to wiadomo nie od was zalerzy. A kasjerki bardziej interesuje kasa za bilet niz kibic. Moim zdaniem wasz stadion tez jest nieprzystosowany do ogladania zuzla. Te najlepsze miejsca sa ze tak powiem wylaczone z uzytku. Prosta start meta to wielka loza. Czyli bilety drogie. Natomiast druga prosta to wielka brama wjazdowa dla ciagninkow i polewaczki. Masakra.

| Odpowiedz
blokuj
RaVi

hahah czy ty wszystko odbierasz jako zarzut? Z wami ciezko normalnie porozmawiac. Oczywiscie co z niektorymi. Macie taki stadion jaki macie moze tez cos przekrecilem?

| Odpowiedz
blokuj
RaVi

No chyba jestem bardziej obiektywny od Cebie bo to nie ja ogladam na tym stadionie mecze to nie ja bule za dzieci i to nie ja slucham tej popeliny spikera

| Odpowiedz
blokuj
KKS

W pewnym sensie Cię rozumiem porażka i to tak sromotna boli.Tym bardzie że apetyt był na coś więcej jak pół finał.Ale to nie znaczy że musisz być od razu złośliwy.

| Odpowiedz
blokuj
RaVi

Ale mnie wcale nic nie boli, chyba widziales w Ostrowie zachowanie pilskich kibicow po meczu. Ktorzy dziekowali swoim zawodnikom zamiast opuszczac trybuny przed biegami nominowanymi i byli do konca ze swoim zespolem. My swoje zrobilismy. My nie musimy sie napinac i kibicowac zespolowi tylko kiedy idzie. I wcale nie chcialem byc zlosliwy napisalem o otoczce meczu ktora mowi ze daleko wam poziomem do doskonalosci. Owszem sportowo jestescie mocni i to nie podlega dyskusji.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.