Wątek dotyczący artykułu

Prezes Ireneusz Maciej Zmora: Winne niekompetentne jury

Do kompromitującej sytuacji doszło w niedzielny wieczór w Gorzowie, gdzie rozpoczęto mecz, by po rozegraniu jednego biegu go odwołać. Winą za to obarczono jury zawodów, z czym zgadza się prezes Stali.

przeczytaj cały artykuł

bzyk

dudek ma ciebie tam gdzie no wiesz .ma tyle kasy że się śmieje z tego cyrku na kółkach .czeka go taka sama przerwa w startach jak iversena i do tego wróci zdrowy i wypoczęty także po dopinguje jeszcze naszych troszkę i w kwietniu start do nowego sezonu a tobie tylko pozostaje ziać jadem i złością. pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Netto

Dudek w tej chwili jako zawodnik jest tyle wart co pusta puszka po piwie ! A prywatnie to może mieć nawet złotą muszlę z klapą wysadzaną diamentami .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Netto

Koksiarz w sporcie dla mnie to jest dno dna ,wybacz , dla mnie Dudek się skończył raz na zawsze !!! To jest moralne zero ! Przepraszam za ostre słowa ale ja tak uważam .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Kaczor Falubaz

Masz prawo do własnej oceny ale warto w tych emocjach spojrzeć mniej subiektywnie i przez pryzmat zrozumienia,Ward też jest dla ciebie skończony?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kaczor Falubaz

Fakty są takie,że Darcego również można wbijać w ziemię za ten "sportowy" popęd do "mleka" ale nie chodzi o to aby gnoić ale dawać szansę tym,którzy popełniają błędy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Netto

Oczywiście że można ,ba nawet należy ale nie zapominaj o tym jakimi pobudkami się kierowali . Z jednej strony chęć za wszelką cenę bycia lepszym od innych z drugiej młody człowiek który nie potrafi sobie odmówić zabawy .

| Odpowiedz
blokuj
slaw Byd-Zielona

z drugiej młody człowiek który nie potrafi sobie odmówić zabawy

Taka zabawa w miejscu pracy zwykle konczy sie dyscyplinarka i kilometrowym smrodem,ktory ciagnie sie za delikwentem przez dlugi czas ;))))Trzeba dac obydwom zawodnikom szanse i pozostawic sprawe swojemu biegowi ,bez robienia niepotrzebnego zamieszania;)

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Ja nie bronię Warda . Dudek to młody zawodnik w najlepszym wieku do osiągania dobrych wyników w sporcie , skoro już teraz sięga po "wspomagacze" to co będzie brał jak będzie np. w wieku Protasiewicza !? A Ward.... to nieodpowiedzialny gówniarz i tyle .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
slaw Byd-Zielona

Eeee nie opowidaj takich zeczy,ze bedzie bral.
Przeciez to niebyl jakis twardy narkotyk tylko odzywka,wspomaganie;))))
alkohol potrafi natomiast zrobic okropny balagan w glowie delikwenta;)Pamietaj ,ze u Darka to juz tak zwana recydywa.
Zostawmy ten temat i zyczmy tym mlodym chlopakom wszystkiego dobrego bo sa naprawde przyszloscia czarnego sportu;)))

| Odpowiedz
blokuj
Netto

ja nie twierdzę że Dudek będzie brał , mnie przeraza fakt że w tak młodym wieku za wszelką cenę dąży do celu . Jestem związany z szermierką , widziałem jak młody chłopak po przegranej walce walił głową w kaloryfer i to nie było po alkoholu . Ward jest niestety dużym dzieckiem i nie zamierzam go bronić .

| Odpowiedz
blokuj
slaw Byd-Zielona

Wiesz co,podejrzewam,ze to gowno pilo wielu zawodnikow zeby przetrwac.Popatrz na odleglosci jakie oni pokonuja w ciagu tygodnia to jest jakis koszmar,gonia za pieniadzem jak bure suki a takie wspomaganie to raczej na zasadzie mocnej czarnej a nie dla polepszenia wyniku.

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

widzisz punkt widzenia zależy od siedzenia na pewno ward dla ciebie jest git i super a to że jeździł po narkotykach w Australii a to że był podejrzany o gwałt to też git a to że obsikał Kopernika to co tam a to że jest alkoholikiem to nic a dudek dlatego że falubaz to BEEEEEEEEEEE NO ALE TAKIE ŻYCIE no i zapomniałem tor w gorzowie na pewno też ci się podobał hahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaahahhahahaahahhahaah

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Po pierwsze podejrzany nie oznacza winny .Warda badali na obecność alkoholu kilka razy w tym sezonie raz go złapali, Dudka badali raz w tym sezonie i "trafiony" . Wnioski wyciągnij sam . A gdyby Ward zdołał obsikać toruńskiego Kopernika to z występów w cyrku miał by większe pieniądze niż z żużla .

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

NO WIDZISZ A GWAŁT W ANGLII a jazda po narkotykach w australli to zapomniałeś a to jak jego i holdera wyjeb..i z moskwy z urodzin naje..nego to wzór sportowca .chciałbyś żeby twój dzieciak brał z niego przykład bo ja nie a z dudka zawsze

| Odpowiedz
blokuj
Netto

A co ma wspólnego Ward z Dudkiem ? Gwałt został uniewinniony przez sąd , Ty oczywiście wiesz lepiej . Moskwa , klub dla młodych ludzi którzy przychodzą się zabawić a ze przy tym wypiją parę drinków co w tym złego . Sportowiec to też człowiek który od czasu do czasu musi odreagować . Młode kangury nie maja tak łatwo jak zawodnicy z europy , dom ,rodzina , przyjaciele daleko to nie jest komfortowa sytuacja .

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

ty nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz nie napisałem że go skazali za gwałt tylko JEST PODEJRZANY I NIE pisz o wardzie bo to najbardziej zdemoralizowany żużlowiec ostatnich lat dudek przy nim to jak porównać jacka goloba z tomkiem gollobem DOBRANOC BEZ ODBIORU

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Netto

Pod pomnikiem Kopernika jest niecka fontanny , przyznasz że nasikanie do fontanny to trochę mniejszy kaliber niż nasikanie na cokół pomnika , bo Kopernik stoi ponad 4m nad ziemią , kto tak wysoko leje ? No może po Waszym winie........

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.